Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Xavin

Maďarsko, Harkány

Strava Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 5 dní, 8 dní, 10 dní
Doprava Autobusová , Vlastní
Počasí
25 °C - Jasno
25 °C - Jasno
Cena za osobu od 1 810 Kč

Dostupných: 1 139 zájezdů Zobrazit zájezdy

Hory a jezera Lázně a wellness

Sport a zábava

V místě pobytu je možnost dokoupit poznávací výlety do okolí a též např. návštěvu vinného sklípku. V prosluněném městě Harkány se nacházejí jedny z nejvýznamnějších a nejvyhledávanějších termálních lázní Maďarska. Prameny léčivé termální vody slouží našemu uzdravení a zotavení – kožní obtíže (lupénka atd.), choroby pohybového ústrojí, gynekologické záněty, určité druhy neplodnosti, poruchy lymfatického oběhu a kožní onemocnění. Proslulé známé lázně Harkány jsou jedny z nejvyhledávanějších termálních lázní Maďarska. Město Harkány leží v jihozápadním cípu země, poblíž pohoří Villány. Voda s léčebnými účinky zde vyvěrá o teplotě 62 °C a jako jediná na světě obsahuje síru ve formě plynu. Vedle zábalů těla se doporučuje i konzumace zdejší vody. Lázeňský park (13 ha) nabízí rekreantům několik bazénů, 2 termální bazény a dětský bazén. Moderně vybavené lázně pojmou více než 2.000 návštěvníků. Naleznete zde také tzv. bazény "jacuzzi", vodní masáže, finské parní lázně a parní komory.

Tipy na výlety: hrad Siklós, město Mohács, Pécs, výlet lodí po řece Dráva, návštěva koňské farmy, ochutnávka vína, večeře s hudbou, dále láká okolní krajina s vinařskou historií a krásnou přírodou (povodí řeky Drávy, její soutok s Dunajem apod.), místo bitvy u Mohácse, folklórní program ve stylové maďarské csárdě, ochutnávka kulinářských specialit a mnoho dalšího.

Popis

Moderní wellness hotel u lázeňského areálu, cca 200 m od vstupu do lázní, hotel v centru města. Vybavení: restaurace, výtah, hotelová wellness zóna (krytý bazén s protiproudem, turecká parní lázeň, vířivka, finská sauna, aroma-terapeutická sauna, skotská sprcha), terasa, bezplatné parkoviště u hotelu. Dom. mazlíček nepovolen.

Poloha

Moderní hotel v centru města. Z Prahy cca 730 km, z Brna cca 530 km.

Doprava

Vlastní doprava. Možnost autobusové dopravy duben - září 2017 Praha - Brno - Harkány a zpět za příplatek 1.450 Kč/os. Více info v CK.

Autobusová doprava Praha - Brno - Harkány v období duben - září 2017. Odjezd autobusu z Prahy - Roztyly v pátek v nočních hodinách v cca 22.30 hod., dále ve směru Brno - Harkány, odjezd z Brna po půlnoci v cca 00.45 hod., příjezd do Harkán v sobotu ráno v cca 7- 8 hod. Návrat do ČR: odjezd z Harkán v sobotu ve směru Brno – Praha v cca 19.30 hod. Příjezd do Brna v neděli v cca 3 hod. ráno, příjezd do Prahy v cca 5 hod. ráno (všechny uvedené časy jsou orientační, budou upřesněny před odjezdem). Dítě do 3,99 let ZDARMA. Nástupní místa za příplatek (na vyžádání v CK): 300,-Kč/osoba – Kolín, Mladá Boleslav, Nymburk, Poděbrady, Tábor. Příplatek 350,-Kč/osoba – Pardubice, Plzeň, Jičín, Rakovník. Příplatek 380,-Kč/osoba – České Budějovice, Hradec Králové, Karlovy Vary, Liberec, Most, Teplice, Ústí n. Labem. Minimální počet osob na svoz: 4 osoby.

Stravování

Snídaně formou bufetu. Možnost večeře za příplatek v CK.

Ubytování

Pokoje dvoulůžkové s příslušenstvím, TV-SAT, telefon, lednička, trezor, obvykle balkón, za poplatek v pokoji klimatizace a možnost zapůjčení županu. Vlastní parkoviště pro hotelové hosty přímo před objektem (10 - 12 míst).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat