Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Helios

Maďarsko, Hévíz

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Cena za osobu od 2 990 Kč

Dostupných: 392 zájezdů Zobrazit zájezdy

Lázně a wellness

Poloha

Hotel leží v rozlehlém parku, který vytváří jedičnou a klidnou atmosféru celého místa a nachází se 700 metrů od termálního jezera a od centra malebného lázeňského města Hévíz.

Ostatní

Program:1. den: V časných ranních hodinách odjezd do Maďarska, zastávka na oběd na českém území, odpoledne přejezd přes Rakousko, malá okružní jízda městem Šoproň plného pamětihodností, příjezd na hotel, ubytování, uvítací schůzka, večeře, procházka lázněmi Hévíz. / 2. den: Dopoledne relaxace v hotelovém léčebném centru a termálních bazénech, odpoledne prohlídka města Hévíz a poté procházka (možnost svezení vláčkem) na vinný kopeček Weinberg s nádhernými výhledy do krajiny zakončená ochutnávkou vynikajících vín, večeře v hotelu. / 3. den: Dopoledne relaxace v hotelovém léčebném centru a termálních bazénech, relaxace, odpoledne výlet do města Keszthely (na břehu Balatonu) prohlídka historického města a zámku z 18. století, okružní plavba po Balatonu, návrat do hotelu, večeře, posezení v typické maďarské čárdě. / 4. den: relaxace v hotelovém léčebném centru a termálních bazénech, odpoledne výlet do Badascony, známé vinařské oblasti, ochutnávka maďarských (balatonských) vín s možností jejich nákupu včetně maďarských specialit, návrat do hotelu, večeře. / 5. den: relaxace v hotelovém léčebném centru a termálních bazénech, poté jízda unikátní přírodní rezervací, návštěva termálních lázní Zalakaros zahrnující relaxaci a koupání, večeře. 6. den: relaxace v hotelovém léčebném centru a termálních bazénech, po obědě odjezd do Česka, cestou zastávka na večeři, návrat v pozdních večerních hodinách. (Změna programu vyhrazena) Nástupní místa:Praha, Příbram, Písek, Tábor, České Budějovice, Jindřichův Hradec, Třeboň, Dačice, Telč, Jihlava, Brno, Mikulov.

Stravování

Polopenze (snídaně a večeře, mimo jiné s nabídkou pokrmů pro diabetiky, pro hosty alergické na laktózu, vejce, lepek, dále nízkotučná a nízkoenergetická jídla) a v poledne polévkový bufet, léčivé čaje, pitná kúra vodou z léčivého pramene.

Popis

Proslulé termální jezero s unikátní léčivou vodou se nachází 700 metrů od hotelu. Hotel je tvořen třemi budovami. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace, spa centrum s krytým i venkovním termálním bazénem a léčebným centrem, infrasauna, jacuzzi, solárium, solná komora, parní lázně, fitness, masáže, kosmetické služby, manikúra, pedikúra, léčebné čaje, kadeřnictví, ordinace zubního lékaře, obchod s dárkovými předměty, WiFi k dispozici zdarma.

Sport a zábava

Tenisové kurty, folkórní večery s živou hudbou, půjčovna jízdních kol.

Ubytování

Pokoje s vlastním sociálním zařízením (sprchový kout nebo vana, WC), televizí, telefonem, rádiem, minibarem, sejfem a balkónem. Hostům je k dispozici župan zdarma.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat