Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Helios

Maďarsko, Hévíz

Strava Dle programu, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Lázeňská relaxace nedaleko Balatonu v hotelu Helios
Počasí
18 °C - Oblačno
18 °C - Oblačno
Cena za osobu od 3 899 Kč

Dostupných: 132 zájezdů Zobrazit zájezdy

Lázně a wellness

Sport a zábava

Ranní a posilovací cvičení, cvičení pro seniory, cvičení na pohybové ústrojí (páteř atd.), stretching, respirační cviky, Pilates, cvičení na míči, aqua-gymnastika (cvičení ve vodě), aqua-fitness, aqua-jogging, Nordic Walking, power-walking, jízda na kole atd. Vedle živé hudby v lobby baru se zde konají a pořádají kulturní akce jako např. operetní večery, klasická maďarská muzika apod.

Stravování

Rozšířená polopenze (snídaně a večeře formou bufetu, polední polévkový bufet). Dále např. bezlepková dieta - celiakie, intolerance k laktóze, diabetická i nízkokalorická strava – nutno objednat předem.

Poloha

Lázeňský a Wellness Hunguest hotel Helios se nachází cca 500 m od centra lázeňského města Hévíz a stejně tak přibližně 500 m od jezera Hévíz - největšího termálního jezera v Evropě. Tento Hunguest hotel je tvořen 2 budovami vzájemně propojenými vyhřívanou chodbou - hotel Anna a hotel Benjamin, kdy v případě hotelu Benjamin byl záměrně zachován jeho klasický ráz a styl lázeňské budovy z minulého století. Komplex obou budov se nachází v překrásném parku o rozloze cca 45.000 m², což jistě ocení rodiny s malými dětmi i senioři při svým procházkám (lze využít např. zahradní šachovnici).

Popis

Hotel využívá vlastní termální pramen, který napájí zdejší termální bazén. Jednou týdně se zde v rámci tzv. dne zdraví diskutuje s odborníkem o problémech s pohybovým aparátem (bolesti páteře apod.), poradí Vám zde také v otázce zdravého stravování a klientům se zde vypracovává také osobní cvičební plán. Indikace - vstup do termálního bazénu je doporučován při: obtížích pohybového aparátu, bolestech svalů, revmatismu, pooperační rehabilitaci apod. Kontraindikace - nedoporučuje se při obtížích: vysoký krevní tlak, srdeční obtíže, těhotenství, epilepsie atd.recepce, lobby bar s živou hudbou, rozsáhlá vstupní hala, dětský koutek, tělocvična s posilovnou, relaxační zóna s nabídkou zdravotních čajů a s ochutnávkou léčivé vody z termálního pramene, wellness centrum (zážitkový bazén s teplotou cca 35ºC, perličkové lázně, finská sauna, infra-sauna, bazének, vířivka Jacuzzi, parní lázeň, Kneippův bazén, skotské střiky, solná komora, masáže, léčebné kúry – trakce, bahenní a fluorové zábaly, podvodní masáže, galvanická lázeň, pitná kúra, musiko-terapie, magneto-léčba, elektroléčba atd. – některé služby za příplatek), venkovní plavecký bazén s lehátky, dětský bazén, restaurace, služby zubního a praktického lékaře, služby kadeřnice, kosmetika, manikúra, pedikúra, konferenční sál, obchod se suvenýry, půjčovna kol, výtah, parkování u hotelu (za příplatek). Domácí mazlíčci povoleni (za příplatek).

Ubytování

Pokoje v budově Helios Anna s příslušenstvím jedno- a dvoulůžkové,
pokoje v budově Helios Benjamin tj. v budově s klasickým lázeňským stylem: pokoje s příslušenstvím jedno, dvou- a třílůžkové. Vybavení všech pokojů: rádio, TV, telefon, minibar, trezor. Check In: od 14 hod., Check Out: do 10 hod.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat