Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Santé

Maďarsko, Hévíz

Strava Dle programu, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 2 dny, 3 dny, 4 dny, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 10 dní
Doprava Autobusová , Vlastní
Další názvy
Hotel Sante
Hotel Sante Hevíz
Počasí
13 °C - Déšť
13 °C - Déšť

Dovolená s dětmi Poznávací zájezdy Lázně a wellness

Popis

Hotel na poklidném místě lázeňského resortu Hévíz, cca 3 min. jízdy autem od termálního jezera, cca 10 min. chůze od jezera příjemnou procházkou lázeňským resortem. U hotelu dětské hřiště. Popis ubytování: recepce, restaurace, wellness zóna (sauna, vířivka).

Aktivní léčebné jezero Hévíz v unikátním prostředí cca 6 km od obce Keszthely v jihozápadním cípu jezera Balatonu. Toto léčivé jezero s geotermickou energií obsahuje např. síru, alkálie, hydrogen-uhličitany a soli vápníku. Jezerní pramen poskytuje více než 80 milionů litrů vody denně, tedy voda v jezeře se úplně vymění za cca 2-3 dny. Jezero o ploše cca 4 ha má rašelinné dno a samotné bahno ze dna jezera je tvořeno z 50% organickými materiály, bohatými na jód a estrogen. V zimě je voda chladnější tzn. cca 26-28ºC, neklesá pod 22ºC a v létě dosahuje až 38ºC.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

Poloha

Hotel Santé na poklidném místě Hévízu, cca 3 min. jízdy autem od termálního jezera, cca 10 min. chůze od jezera příjemnou procházkou lázeňským resortem

Z Prahy cca 500 km, z Brna cca 320 km

Hévíz - největší termální jezero v Evropě, jeho termální léčivá voda pomáhá osobám s revmatickými potížemi, s nemocemi pohybového aparátu a různými degenerativními chorobami kloubů a páteře. Také blahodárné bahno z tohoto překrásného termálního jezera Hévíz je používáno při bahenních zábalech. Hévíz je cca 6 km od známého jezera Balaton.

Lázeňské středisko Hévíz představuje významnou maďarskou destinaci, která je známá především díky svému termálnímu jezeru. Jedná se o největší termální jezero v Evropě uprostřed lesoparku - po většinu roku pokryté růžovými a bílými lekníny.

Ubytování

Pokoje dvoulůžkové s příslušenstvím, některé s balkónem, TV-SAT, telefon, internet. Parkování bezplatně. Dom. mazlíček nepovolen.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Maďarsko v lokalitě Hévíz nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat