Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Palota

Maďarsko, Lillafüred

Strava Dle programu, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 6 dní, 7 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Relaxační Odpočinek Poblíž Miskolce V Hotelu Palota
Počasí
24 °C - Jasno
24 °C - Jasno
Cena za osobu od 13 440 Kč

Dostupných: 80 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poznávací zájezdy Lázně a wellness

Popis

V době maďarských svátků - 14.04.- 17.04.; 28.04.- 01.05.; 02.06.- 05.06. a 20.10.- 23.10.2017 - kapacita a ceny na dotaz.
3 restaurace - Mátyás, Hunyadi a Nagy Lajos, 2 bary, vinný sklep v krápníkovém tunelu, hlídané parkoviště, půjčovna kol, půjčovna sportovních potřeb, fitness, 2 bowlingové dráhy, 2 biliárové stoly, pivní bar, dětské hřiště. Wellness ostrov - bazén, sauna, infrasauna, parní lázeň, jacuzzi, Kneippův bazén, zážitkový bazén, solná kabina, venkovní finská sauna s ochlazujícím bazénkem, relaxační zóna pro dospělé.

Poloha

Hotel Palota**** se nachází u jezera Hámori, obklopený visutou zahradou a parkem. Miskolc-Lillafüred je jedním z nejkrásnějších klimatických rekreačních míst země, které se nachází ve východní části pohoří Bükk, ve vzdálenosti 12 km od města Miskolc (třetí největší město země).

Stravování

Polopenze - snídaně a večeře bufetové stoly.

Sport a zábava

Hotelový bazén. Termální lázně Miskolc - Tapolca (cca 20 km) - bazény léčivé i zážitkové, dětské bazény, sauny, masáže a další.
ZDARMA: Wellness centrum: vstup do bazénu, sauna, infra sauna, Kneippova koupel, jacuzzi, zážitkový bazén s vodními atrakcemi, finská sauna, solná komora a fitness, župan, Wi-Fi na pokoji, parkování. Vstup do Stille Wellness od 7.00 do 9.00 hod a od 19.00 do 21.00 hod pouze pro osoby nad 14 let, od 9.00 do 19.00 hod vstup pro všechny věkové kategorie.

Ubytování

2 - lůžkové pokoje, některé s možností přistýlky, Spr.+WC, TV, minibar, telefon, Wi-Fi. (1/1 a přistýlky na dotaz).
Celková kapacita: 95 dvoulůžkových pokojů, 16 jednolůžkových pokojů.

Ostatní

Informace o přijímání platebních karet (bez záruky):  Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard, Eurocard, American Expres a Maestro.
Hotelový bazén. Termální lázně Miskolc - Tapolca (cca 20 km) - bazény léčivé i zážitkové, dětské bazény, sauny, masáže a další.
Parkování: Zdarma.
Pobyt se zvířetem: 19 Eur/noc.
Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod do 18.00 hod a večeří v den nástupu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu (POZOR!! V případě dřívějšího příjezdu nebo odjezdu je účtován poplatek cca 16 €/pokoj). V případě pozdějšího příjezdu informujte recepci hotelu.
Rekreační poplatek: Cca 1,5 Eur/den.
Proč hotel Palota Lillafüred: - krásný výhled na jezero Hámori - wellness ostrov - cykloturistika, turistika, nordic walking - v blízkosti termální lázně Miskolc-Tapolca.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat