Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Danubius Health Spa Resort Sárvár

Maďarsko, Sárvár

Strava Plná penze, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 10 dní
Doprava Autobusová , Vlastní
Další názvy
Danubius Health Spa Resort Sárvár
Hotel Danubius Health Spa Sárvár
Počasí
7 °C - Možnost deště
7 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 5 750 Kč

Dostupných: 112 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi Hory a jezera Lázně a wellness

Poloha

Netradiční átriový hotel se nachází jen pár minut chůze od centra města Sárvár a botanické zahrady o rozloze 10 ha s více něž stovkou druhů stromů a keřů. V blízkosti středověký hrad, města Szombathely, Sopron a další.

Popis

Programový pobyt č.1: SENIOR POBYT 55 PLUS (8 dní/7 nocí, libovolný den nástupu) - 7x ubytování v pokoji STANDARD - 7x rozšířená polopenze (snídaně i večeře bufetové stoly, na oběd polévka s pečivem) - vnitřní a venkovní termální bazény, zážitkové koupele, Saunový svět (finská, infračervená, aroma kabina, parní lázeň), skupinové cvičení pondělí - pátek (ranní gymnastika, gymnastika s hudbou, autogenní trénink, Jacobson svalovou relaxace, aqua jogging, Wai Tan Kung a další), procházky a stromová terapie v Royal Park, fitness, župan, parkování POZN. Pobyt neplatí v termínu 01.07.- 01.09.2017 a nelze uplatnit žádnou slevu.
Pravidelná údržba bazénů: Vnitřní termální a zážitkový bazén: 07.03.- 08.03.; 06.06.- 07.06.; 050.9.- 06.09. 05.12.- 06.12.2018 Venkovní termální bazén: 21.03.- 22.03.; 13.06.- 14.06.; 12.09.- 13.09. a 12.12.- 13.12.2018.
Restaurace, kavárna, letní terasa, zahradní bar (květen - září), Wi-Fi, směnárna, obchod se suvenýry, masáže, SPA vodní svět (relaxační lázně s Jacuzzi, masážními sprchami, sofa a podvodní trysky, vnitřní (36°C) a venkovní (28-32°C) bazén s termální vodou), Saunový svět (finská, infračervená, aroma kabina, parní), solárium, výtah, Nordic walking, petanque, stolní tenis, deska na košíkovou, kurt na bedminton, kuželky, zahradní šachy, půjčovna kol, parkoviště.

Sport a zábava

V hotelu SPA vodní a saunový svět. Termální areál (cca 100 m) - 1x krytý léčebný bazén (30°C), 1x částečně krytý bázén léčebný (30°C), 4x venkovní, 3x vnitřní, dětské brouzdaliště a dětské vodní hřiště se skluzavkami, svět miminek, 3 obří skluzavky, aromatické a parní kabiny, 4x finská sauna, jacuzzi, zážitkové sprchy, ledová jeskyně, odpočinkové prostory. Dále v areálu dětské hřiště, bowling, fitness a další.
ZDARMA: vnitřní a venkovní termální bazény, zážitkové koupele, Saunový svět (finská, infračervená, aroma kabina, parní lázeň), skupinové cvičení pondělí - pátek (ranní gymnastika, gymnastika s hudbou, autogenní trénink, Jacobson svalovou relaxace, aqua jogging, Wai Tan Kung a další), procházky a stromová terapie v Royal Park, fitness, župan, parkování.

Ubytování

A) 2 - lůžkové pokoje STANDARD (20 m²), vana+WC, SAT/TV, minibar, telefon, fén, balkon (klasický nebo francouzské okno). b) 2 - lůžkové pokoje SUPERIOR (20 m²), vana+WC, SAT/TV, minibar, telefon, fén, klimatizace (za příplatek), balkon (klasický nebo francouzské okno) c) 2 - lůžkové pokoje PARK VIEW (20 m²), vana+WC, SAT/TV, minibar, telefon, fén, balkon (klasický nebo francouzské okno), výhled na arboretum. POZN. do všech typů pokojů lze umístit 1 přistýlku.
Celková kapacita: 136 pokojů.

Stravování

Rozšířená polopenze - snídaně i večeře bufetové stoly, na oběd polévka s pečivem.

Ostatní

Informace o přijímání platebních karet (bez záruky): Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard, Maesto, V-pay, Amex a Diners Club.
V hotelu SPA vodní a saunový svět. Termální areál (cca 100 m) - 1x krytý léčebný bazén (30°C), 1x částečně krytý bázén léčebný (30°C), 4x venkovní, 3x vnitřní, dětské brouzdaliště a dětské vodní hřiště se skluzavkami, svět miminek, 3 obří skluzavky, aromatické a parní kabiny, 4x finská sauna, jacuzzi, zážitkové sprchy, ledová jeskyně, odpočinkové prostory. Dále v areálu dětské hřiště, bowling, fitness a další.
Parkování: Zdarma.
Pobyt se zvířetem: 15 €/noc (bez krmení).
Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11.00 hod v den odjezdu.
Rekreační poplatek: 1,5 €/noc.
Proč hotel Danubius Health Spa Resort Sárvár: - termální bazény - prostranný saunový svět - regenerace silou přírody - relaxační a omlazující ošetření v lázních hotelu - slevy 4=3, 5=4, 6=5, 7=6.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat