Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Víkend v Křišťálech Sárvár (Park Inn 4*)

Maďarsko, Sárvár

Víkend v Křišťálech Sárvár (Park Inn 4*) (hlavní fotografie)

5% sleva až

Strava Dle programu, Polopenze
Ubytování Dle popisu
Délka pobytu 2 dny, 3 dny, 4 dny, 5 dní
Doprava Autobusová , Vlastní
Další názvy
Relax víkend v královských lázních v Sárváru
Relaxační wellness pobyt v lázních Sárvár
Víkend v Křišťálech Sárvár (Hotel Park Inn)
Zažijte královské lázně Evropy v úžasném pětihvězdičkovém hotelu!
Počasí
5 °C - Déšť
5 °C - Déšť
Cena za osobu od 7 305 Kč

Dostupných: 2 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poznávací zájezdy Lázně a wellness

Ubytování

Hotel Park Inn nabízí moderní klimatizované 2-lůžkové pokoje standard (možnost 1 přistýlky) s příslušenstvím, TV-SAT, telefonem, minibarem, bezplatným WiFi připojením k internetu, trezorem, fénem a balkonem. Klientům je k dispozici na pokoji župan.

Program

*****1.den: Ráno odjezd do Maďarska, cestou zastávka na oběd, cesta Zadunajím do lázní Sárvár, ubytování, odpoledne relaxace v termálních lázních, večeře, nocleh.
2.den: Po snídani relaxace v termálních lázních (léčebný a zážitkový svět potěší návštěvníky každého věku, rozkládá se na vodní ploše 3600 m2 , v různých bazénech o teplotě 33-36°C, unikátní léčivá voda napomáhá při obtížích osteoporózy, revmatizmu a pohybového ústrojí), odpoledne prohlídka města Sárvár, návštěva středověkého hradu Nádasdy, kde působila proslulá čachtická paní, náměstí se zvonkohrou, možnost projížďky výletním vláčkem po městě nebo návštěva arboreta, botanické zahrady, která je domovem krásných rododendronů, sekvojí a několika staletých platanů, večeře, nocleh.
3.den: Po snídani relaxace v lázeňském areálu, odpoledne výlet do sousedního městečka Celldömölk, malá pěší túra na vyhaslý sopečný vrchol Ság-hegy porostlý vinnou révou, ochutnávka vín, výjimečné víno tohoto regionu je bohaté na ušlechtilé kyseliny, často s příchutí ovoce, večeře, nocleh.
4.den: Po snídani dopolední relaxace v termálních lázních, po poledni odjezd do ČR, cestou zastávka na nákup tradičních maďarských produktů, návrat v pozdních večerních hodinách.

Stravování

Restaurace La Caraffa nabízí svým hostům to nejlepší z pravé maďarské kuchyně a mezinárodních pokrmů, polopenze (snídaně a večeře) formou bohatých švédských stolů.

Ostatní

Relaxujte v jedinečné vodě známé jako sárvárský termální křišťál. Celodenní vstupy do termálních a zážitkových lázní ZDARMA .
Prožijte jedinečný víkend v Sárváru, v perle mezi maďarskými lázněmi. Relaxujte v jedinečné vodě známé jako sárvárský termální křišťál. A také objevte tajemství sárvárského hradu, kde pobývala krásná hraběnka Alžběta Báthoryová, známá jako čachtická paní. Plnými doušky ochutnávejte zdejší opojná vína z vulkánu Ság. Sárvár je místem zážitků a rozmazlování pro všechny. .

Popis

Hotel je s lázněmi propojen krytou a vyhřívanou chodbou. Hosté mají neomezený vstup do lázní (vnitřní a venkovní bazény s termální léčivou vodou (33-36°C), vnitřní a venkovní zážitkové bazény, vnitřní a venkovní plavecký bazén. „Svět sauny“ v antickém stylu (finské sauny, bio sauna, soft sauna, parní lázně, aroma terapeutické kabinky, Kneippova lázeň a masáž nohou, sluneční terasa) je za příplatek. Fitness v sektoru lázní s profesionální asistencí nabízí různé aktivity jako aerobic, kick-box, fit ball, formování postavy, gymnastika zaměřená na páteř a stretching. Zážitková část s atrakcemi pro rodiny s dětmi je oddělená od léčebné části, návštěvníci si tak mohou užívat nerušeného klidu v termálních bazénech. Hosté si užívají příjemnou atmosféru a elegantní prostředí poskytované jedinečným designem Park Inn.

Poloha

Moderní a kvalitní hotel Park Inn je členem mezinárodního řetězce Radisson a leží pouhých 10 minut chůze od historického města s obchody a restauracemi.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat