Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Spirit Resort & Spa

Maďarsko, Sárvár

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 2 dny, 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Hotel Spirit
Hotel Spirit Thermal
Hotel Spirit Thermal Spa
Spirit Hotel Thermal Spa
Počasí
10 °C - Možnost deště
10 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 2 890 Kč

Dostupných: 183 zájezdů Zobrazit zájezdy

Lázně a wellness

Poloha

SÁRVÁR - termální a léčebné lázně Sárvár získaly první cenu za wellness zařízení v Maďarsku za rok 2005. Lázně využívají termální vodu ze 2 pramenů (43°C a 83°C). Léčivá voda napomáhá při potížích osteoporózy, revmatismu a pohybového ústrojí. Léčebný a wellness komplex byl otevřen v roce 2002 s důrazem na služby pro návštěvníky každého věku. Celkem je k dispozici 3 600m2 vodní plochy v různých bazénech. V lázních jsou speciálně vybaveny prostory pro rodiny s malými dětmi do 2 let. Součástí lázní je i wellness centrum se saunami, masážemi, fitness, relaxačními lehátky a dalšími zařízeními.

Popis

HOTEL SPIRIT RESORT & SPA***** JE EXKLUZIVNÍ, LUXUSNÍ HOTEL, otevřený v roce 2008, který nabízí příležitost prožít dokonalou harmonii těla a duše. Tento jedinečný hotel leží obklopen lesy a jezery v maďarském regionu s křišťálově čistým vzduchem. 5 hvězdiček hotelu symbolizuje nejenom kvalitu, ale i harmonii 5 elementů: vody, země, ohně, vzduchu a ducha.

Součástí hotelu je oáza lázní a wellness (10 000 m2 plochy, 22 bazénů). Základem pro léčebné služby je světoznámá léčivá voda. K dispozici jsou venkovní a vnitřní zážitkové a dětské bazény, velká vnitřní a venkovní vířivka s termální vodou. Součástí wellness je i saunový svět („saunový ostrov“), kde můžete vyzkoušet parní kabinu, růžovou saunu, bio saunu, finskou saunu, infra saunu, aroma kabiny, laconium, frigidárium, podzemní saunu, tropickou zážitkovou sprchu a klidovou zónu. Dokonalou relaxaci zažijete u jedné z masáží (podvodní, thajská, aromatická, reflexní masáž těla a další) a u různých druhů lázní (bahenní, termální, Hammam, Rasul a jiné). Samozřejmostí jsou animační a fitness programy (terapeutické a sportovní). Pro ženy je k dispozici kosmetický salon.

Stravování

Polopenze - Snídaně i večeře formou bufetu.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat