Vyhledat zájezd

Hotel Velence Resort

Maďarsko, Velence

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 6 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
12 °C - Zataženo

Lázně a wellness

Poloha

Nově otevřený hotel leží přímo na břehu Velenského jezera s překrásným výhledem na jezero a Velenské hory, cca 45 km od Budapešti a 15 km od Székesfeherváru.

Popis

Sanse Café & Restaurant s krytou terasou a kouzelným výhledem na jezero nabízí maďarskou, mezinárodní a vegetariánskou kuchyni, speciality na grilu, světově proslulá vína. Dále je zde Chef’s Bistro, Papa‘s Bar, Sunset Beach Bar, Well Bar. Dětský svět - Meet Ele-Philipe! – pro děti jsou zde připravovány animační programy. Recepce 24 hod. 5 konferenčních místností s klimatizací pro 500 osob k pořádání různých firemních akcí. Fitness, wellness, sport: Rekreační a wellness park o celkové rozloze 3600 m2 (z toho je vodní plocha 1050 m2), otevírací doba 6.30 – 22.30 hod. nabízí vnitřní a venkovní bazény, termální bazén, plavecký a dětský bazén, oázu sauny (finskou saunu, infra saunu, parní kabinu, ledovou a tropickou sprchu, tepidárium), solnou kabinu, Kneippovu lázeň, jacuzzi, fitness, 2 kurty na squash. Wellness centrum nabízí širokou škálu služeb pro hosty, kteří chtějí relaxovat a užívat aktivního odpočinku. Možnost masáží, jóga, břišní tance, aerobik, venkovní plochy mají další možnosti pro sport a relaxaci.

Ubytování

Hotel nabízí 1 - 2lůžkové pokoje Superior, 2 pokoje pro tělesně postižené, suite pokoje. Pro rodiny s dětmi hotel nabízí ubytování ve 2lůžk. pokojích Superior propojených dveřmi. Každý pokoj má klimatizaci, koupelnu, WC, župan, fén, SAT/TV, telefon, trezor, minibar, rychlovarnou konvici, připojení na internet, balkon.

Stravování

Polopenz.
Snídaně: bufetové.
Večeře: bufetové.

Ostatní

Krásný a útulný wellness resort na břehu Velenského jezera.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Maďarsko v lokalitě Velence nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat