Vyhledat zájezd

Hotel Thermal Visegrád

Maďarsko, Visegrád

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 11 dní, 15 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Hotel Thermal
Thermal Hotel Visegrád
Thermal Hotel Visegrád (AKCE 4=3 rekreační pobyt 4 noci)
Počasí
31 °C - Oblačno
31 °C - Oblačno
Cena za osobu od 5 150 Kč

Dostupných: 133 zájezdů Zobrazit zájezdy

Lázně a wellness

Stravování

Polopenze (snídaně a večeře formou bufetu).

Poloha

Moderní hotel Thermal Visegrad.

Doporučujeme Vám pro Váš pobyt v Maďarsku navštívit severní část Maďarska cca 40 km od Budapešti, hotel se nachází nedaleko řeky Dunaj. Jedná se o region plný kultury, přírodních krás (nedaleké pohoří Piliš), architektonických zajímavostí (ocelový most Márie Valérie spojující Ostřihom (maď. Esztergom) a slovenské Štúrovo) a historického dědictví, např. bazilika sv. Štěpána, která je největším křesťanským chrámem v Maďarsku. Také Vás jistě potěší zdejší gastronomie a skvělé maďarské víno.
Možnost golfu na „Magyar Golf Club” ve městě Kisoroszi nedaleko Visegrádu, cca 30 min. jízdy autem.

Z Prahy cca 530 km, z Brna cca 330 km.

Popis

Hotel na poklidném místě. Z hotelových pokojů jsou nádherné výhledy na park, nebo na tok Dunaje. Popis ubytování: recepce, wellness zóna (venkovní a vnitřní bazény, termální bazény, vyhřívaný venkovní bazén, tepidarium, sauna, parní lázeň, relax zóna, posilovna), dětský koutek, restaurace, lobby bar, bezplatné parkování, garáže za poplatek na vyžádání.

Ubytování

Pokoje s příslušenstvím, mini-bar, telefon, trezor, Wi-Fi, obvykle balkón. Pokoje dvoulůžkové s možností max. 1 přistýlky a příp. dětské postýlky. Pokoje pro rodinu tj. 2 propojené nebo 2 sousedící pokoje. Při ubytování rodiny (2 dosp. + 2 děti do 12 let) platí dospělí cenu za jednolůžkový pokoj a dětské ceny dle ceníku (viz ceny). V případě ubytování ve 2 pokojích max. 2 děti do 5,99 let ZDARMA.

Check-in: od 14 hod., Check-out: do 10 hod.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat