Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Relax mezi vinohrady v lázních Zalakaros (Freya 3*)

Maďarsko, Zalakaros

Relax mezi vinohrady v lázních Zalakaros (Freya 3*) (hlavní fotografie)

5% sleva až

Strava Dle programu, Polopenze
Ubytování Dle popisu
Délka pobytu 6 dní
Doprava Autobusová
Další názvy
Relax mezi vinohrady v lázních Zalakaros
Relax mezi vinohrady v lázních Zalakaros (Hotel Freya)
Počasí
7 °C - Déšť
7 °C - Déšť
Cena za osobu od 8 540 Kč

Dostupných: 3 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poznávací zájezdy Lázně a wellness

Program

*****1.den: Ráno odjezd do Maďarska, cesta Zadunajím do lázní Zalakaros, relaxace v termálních lázní Gránit (unikátní léčivá voda 28 - 36 °C blahodárně působí na pohybové ústrojí, léčení pooperačních stavů, pro rehabilitace a léčení chronických gynekologických potíží), večeře, nocleh.
2.den: Po snídani relaxace v termálních lázní Gránit, odpoledne veselá projížďka vláčkem po lázních Zalakaros, mezi vinicemi k dřevěné rozhledně, odkud je krásný výhled na město a v jasném počasí i na Balaton, pěší procházka lesem po naučné stezce, ochutnávka vín od nejlepšího vinaře, večeře, nocleh.
3.den: Po snídani relaxace v termálních lázní Gránit, odpoledne výlet do lázní Hévíz, romantická procházka s posezením v kavárně, relaxace v jedinečném největším evropském termálním jezeře Gyógy-tó (unikátní léčivá voda blahodárně působící na pohybové ústrojí), návštěva tradičního trhu, kde obchodníci prodávají vlastní výrobky od zeleniny přes víno, klobásy, pálenky až po vyšívané dečky, pletené košíky a keramiku za výhodné ceny, večeře, nocleh.
4.den: Po snídani relaxace v termálních lázní Gránit, odpoledne výlet do přírodní rezervace Kis Balaton (Malý Balaton), kde bažinaté a rákosím porostlé území je domovem kormoránů a volavek, pěší procházka přes unikátní dřevěný most na ostrov Kanyavári, návštěva rezervace vodních buvolů v osadě Kápolnápuszta, večeře, nocleh.
5.den: Po snídani relaxace v termálních lázní Gránit, v podvečer návštěva 150 let starého sklípku Arany, posezení při cikánské hudbě a ochutnávka balatonských vín, večeře, nocleh.

Popis

Příjemný lázeňský hotel Freya 3* se rozkládá v zeleni, jen pár kroků od centra městečka Zalakaros, přímo před branami termálních lázní Gránit. Jako jediný ze zdejších hotelů je propojen s lázněmi vyhřívanou chodbou. Nabízí svým hostům pohodlí a pestrou paletu služeb. Pouze v županu můžete zavítat do termálních bazénů či na léčebnou proceduru.

Ubytování

Komfortní 2-lůžkové pokoje jsou s příslušenstvím, TV/SAT, radiem, telefonem, ledničkou, a balkonem. Klientům je dispozici na pokojích župan.

Stravování

Hotelová restaurace láká návštěvníky svojí nabídkou pokrmů mezinárodní a maďarské kuchyně. Stravování je formou bohatých švédských stolů. Každý večer Vám nabídneme sklenici piva, vína nebo osvěžujícího nealko nápoje k večeři zdarma.

Ostatní

Neomezený vstup do termálních lázní Gránit a 4x vstup do zážitkových lázní ZDARMA! Nápoj pro Vás k večeři (pivo, víno nebo minerální voda) ZDARMA!
V malebném kopcovitém kraji Zala v jihozápadním cípu Balatonu se nachází kouzelné městečko Zalakaros. Je obklopeno vinohrady a ovocnými sady, okolní lesy se starají o čistý vzduch a příznivě ovlivňují jeho blahodárné klima. Vyvěrají zde horké prameny, které léčí téměř všechny lidské neduhy. Okolní příroda i samy lázně připomínají jednu velkou zahradu, a díky tomu je Zalakaros nazýván Květinovým městem Evropy. Relaxujte ve zdejší unikátní vodě, ochutnejte lahodné víno a poznejte krásná zákoutí Balatonu.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat