Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness

Maďarsko, Zsóry, Mezökövesd

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Hotel Balneo
Hotel Balneo Zsori Thermal & Wellness
Počasí
7 °C - Možnost deště
7 °C - Možnost deště

Lázně a wellness

Ostatní

Informace o přijímání platebních karet (bez záruky): Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard, American Expres.
Hotelové vnitřní a venkovní bazény, termální lázně Zsóry (150 m).
Parkování: V ceně.
Pobyt se zvířetem: 13 Eur/noc (do 30 cm).
Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.
Rekreační poplatek: 1,20 Eur/noc.
Proč Balneo Hotel Zsori Mezökövesd: - termální bazén v hotelu - wellness a relaxace - vhodné pro rodiny s dětmi - termální lázně 150 m.

Poloha

Hotel**** se nachází v těsné blízkosti termálních lázní Zsóry-fürdö.

Popis

V době maďarských svátků - 14.03.- 17.03.; 13.04.- 19.04.; 29.04.- 03.05.; 02.06.- 07.06.; 20.08.- 22.08. a 20.10.- 06.11.2017 - cena a kapacita na dotaz.
Restaurace, kavárna, lobby bar, Grill terasa, půjčovna kol, kadeřnictví, kosmetika, výtah, parkování. Wellness centrum (vnitřní a venkovní zážitkový bazén, vnitřní termální bazén, plavecký bazén), svět saun (suchá sauna, infra sauna, aroma komory, parní komora, ledová komora, solná jeskyně, jeskynní sprcha), wellness a léčebné procedury, masáže, zábaly a koupele.

Sport a zábava

Hotelové vnitřní a venkovní bazény, termální lázně Zsóry (150 m).
ZDARMA: volný vstup do wellness centra a světa saun (vnitřní a venkovní bazény, termální bazény, parní kabina, aroma a solná kabina, infra a finská sauna), fitness, župan, ručníky, připojení k internetu, hlídané parkoviště.

Ubytování

2-lůžkové pokoje s přistýlkou CLASSIC a rodinné pokoje (ložnice, obývací pokoj se 2 přistýlkami), Spr.+WC, SAT/TV, telefon, sejf, minibar, možnost připojení k internetu, balkon. (V pokoji 2+1 je max. obsazenost 3 dospělí nebo 2 dospělí + 1 dítě) Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK Atis standardně nabízí.

Stravování

Polopenze - snídaně a večeře formou bufetu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Maďarsko v lokalitě Zsóry nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat