Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Sutera Harbour Resort

Malajsie, Borneo, Kota Kinabalu

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 10 dní
Doprava Letecká
Počasí
31 °C - Oblačno
31 °C - Oblačno
Cena za osobu od 48 990 Kč

Dostupných: 44 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Poznávací zájezdy Dovolená a golf

Poloha

Sutera Harbour Resort *****, Borneo: Rozsáhlý luxusní resort v příjemném prostředí západního Sabahu nabízí přes 900 pokojů rozdělených do dvou typů resortů – Pacific a Magellan, které jsou obklopeny rybníčky, lagunami, bazénky s výhledem na Jihočínské moře. Je vzdálený 3 km od mez.letiště a 1,5 km od hl. města Kota Kinabalu.

Popis

Sutera Harbour Resort *****, Borneo: 4 restaurace, 3 bary, 5 bazénů, dětský koutek, internet, obchod se suvenýry, lázně, prádelna, 3 fitness centra, konferenční sály, klinika.S bílým pískem.

Sport a zábava

Sutera Harbour Resort *****, Borneo: Centrum vodních sportů (jachty, katamarán, kánoe, aj.), tenisové kurty, sauna, masáže, aerobik, bowling, rybaření, jogging, golfové hřiště s 27 jamkami, country klub, diskotéka, karaoke.

Ubytování

Sutera Harbour Resort *****, Borneo: Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, koupelnou, minibarem, trezorem, TV se satelitem, vysoušečem vlasů, telefonem s mezinárodní předvolbou, přístrojem na přípravu čaje a kávy, psacím stolem, balkónem s výhledem na moře, přístav či zahradu.

Stravování

Sutera Harbour Resort *****, Borneo: Snídaně.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat