Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Sutera Harbour Resort

Malajsie, Kombinace destinací

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 10 dní
Doprava Letecká
Cena za osobu od 48 990 Kč

Dostupných: 1 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poznávací zájezdy

Poloha

Sutera Harbour Resort *****, Borneo: Rozsáhlý luxusní resort v příjemném prostředí západního Sabahu nabízí přes 900 pokojů rozdělených do dvou typů resortů – Pacific a Magellan, které jsou obklopeny rybníčky, lagunami, bazénky s výhledem na Jihočínské moře. Je vzdálený 3 km od mez.letiště a 1,5 km od hl. města Kota Kinabalu.

Popis

Sutera Harbour Resort *****, Borneo: 4 restaurace, 3 bary, 5 bazénů, dětský koutek, internet, obchod se suvenýry, lázně, prádelna, 3 fitness centra, konferenční sály, klinika.S bílým pískem.

Sport a zábava

Sutera Harbour Resort *****, Borneo: Centrum vodních sportů (jachty, katamarán, kánoe, aj.), tenisové kurty, sauna, masáže, aerobik, bowling, rybaření, jogging, golfové hřiště s 27 jamkami, country klub, diskotéka, karaoke.

Stravování

Sutera Harbour Resort *****, Borneo: Snídaně.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet na trase Praha - Kuala Lumpur.

Den 2: KUALA LUMPUR: Přílet do Kuala Lumpuru, transfer do hotelu, ubytování, nocleh

Den 3: KUALA LUMPUR: Snídaně. Dopolední prohlídka bouřlivě se rozvíjejícího Kuala Lumpuru s návštěvou náměstí Merdeka, Národní mešity, želez nič ního nádraží v maurském stylu, paláce Sultana Abdula Samada. Městu dnes domi nuje televizní věž a tzv. dvojčata firmy Petronas - nejvyšší mrakodrap naší pla ne ty. Ve čer doporučujeme návštěvu někte ré ho z místních večerních tržišť.

Den 4: KUALA LUMPUR - KOTA KINABALU: Snídaně. Transfer na domácí letiště Sabang, odlet do Kota Kinabalu, hlavního města malajského státu Sabah na ostrově Borneo. Trans fer do hotelu, ubytování.

Den 5: KOTA KINABALU: Snídaně. Volný program. Možnost výletů.

Den 5: .9. den KOTA KINABALU - KUALA LUMPUR

Den 5: Snídaně. Transfer na letiště, odlet do Kuala Lum puru, transfer na mezinárodní letiště, odlet do Prahy.

Ubytování

Sutera Harbour Resort *****, Borneo: Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, koupelnou, minibarem, trezorem, TV se satelitem, vysoušečem vlasů, telefonem s mezinárodní předvolbou, přístrojem na přípravu čaje a kávy, psacím stolem, balkónem s výhledem na moře, přístav či zahradu.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat