Vyhledat zájezd

Hotel Federal Villa Beach Resort

Malajsie, Langkawi

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 10 dní, 13 dní, 17 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotrl Federal Villa Beach Resort
Počasí
30 °C - Možnost bouřky

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi

Poloha

Poloha: ve výhodné poloze na jihozápadním pobřeží ostrova Langkawi, v jeho těsné blízkosti se nachází dostatečné množství restaurací, obchůdků i diskotéka. Turistické centrum s dalšími restauracemi a obchody dosáhnete za cca 20 min. pěší chůze. Transfer na letiště trvá cca 15 min. jízdy. Pláž: přímo na jedné z nejkrásnějších písečných pláží ostrova.

Popis

Hotel je pod správou sousedního hotelu Holiday Villa Beach Resort, tudíž hosté hotelu Federal Villa Beach Resort mohou neomezeně využívat zázemí hotelu Holiday Villa.Zdarma: venkovní bazén s vířivkou, dětský bazén, vnitřní bazén jen pro ženy – veškeré toto zázemí v sousedním hotelu Holiday Villa Beach Resort. Za poplatek: vodní sporty na pláži přes místní prodejce (vodní lyže, skútry, katamarány, parasailing), posilovna, tenis, lázně (masáže, sauna, pára) – vše opět v hotelu Holiday Villa Beach Resort. Zábava a animace: karaoke, v blízkosti hotelu diskotéka. Další: dětský klub, prádelna, čistírna, obchod se suvenýry, internetový koutek, exkurze.

Ubytování

Celková kapacita: 88 pokojů, které jsou rozmístěné v jedno- a dvoupatrových budovách. Základní vybavení: klimatizace, satelitní TV, telefon, malá lednička, balkon či terasa. Kategorie: * standard pokoje (výhled do vnitrozemí), * deluxe pokoje (výhled na moře), * suite, * homestate villa, * perdana chalet.

Stravování

V ceně: snídaně formou bufetu. Lze za příplatek: -. Restaurace a bary: “Legenda” – hlavní hotelová restaurace s velkým výběrem asijské a mezinárodní kuchyně i rybích specialit, italská restaurace, “Matahari Lounge” – večerní zábava s hudbou a možností lehkého občerstvení či koktejlu, bar na pláži, na terase, karaoke bar – restaurace a bary opět v hotelu Holiday Villa.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Malajsie v lokalitě Langkawi nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat