Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Federal Villa Beach Resort

Malajsie, Langkawi

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 10 dní, 13 dní
Doprava Letecká
Počasí
33 °C - Oblačno
33 °C - Oblačno
Cena za osobu od 38 990 Kč

Dostupných: 6 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi

Poloha

Hotel je pod správou sousedního hotelu Holiday Villa Beach Resort, tudíž hosté hotelu Federal Villa Beach Resort mohou neomezeně využívat zázemí hotelu Holiday Villa. Poloha: ve výhodné poloze na jihozápadním pobřeží ostrova Langkawi, v jeho těsné blízkosti se nachází dostatečné množství restaurací, obchůdků i diskotéka. Turistické centrum s dalšími restauracemi a obchody dosáhnete za cca 20 min. pěší chůze. Transfer na letiště trvá cca 15 min. jízdy. Pláž: přímo na jedné z nejkrásnějších písečný.

Popis

Zdarma: venkovní bazén s vířivkou, dětský bazén, vnitřní bazén jen pro ženy – veškeré toto zázemí v sousedním hotelu Holiday Villa Beach Resort. Za poplatek: vodní sporty na pláži přes místní prodejce (vodní lyže, skútry, katamarány, parasailing), posilovna, tenis, lázně (masáže, sauna, pára) – vše opět v hotelu Holiday Villa Beach Resort. Zábava a animace: karaoke, v blízkosti hotelu diskotéka. Další: dětský klub, prádelna, čistírna, obchod se suvenýry, internetový koutek, e.

Ubytování

Celková kapacita: 88 pokojů, které jsou rozmístěné v jedno- a dvoupatrových budovách. Základní vybavení: klimatizace, satelitní TV, telefon, malá lednička, balkon či terasa. Kategorie: * standard pokoje (výhled do vnitrozemí), * deluxe pokoje (výhled na moře), * suite, * homestate villa, * perdana chalet.

Stravování

V ceně: snídaně formou bufetu. Lze za příplatek: -. Restaurace a bary: “Legenda” – hlavní hotelová restaurace s velkým výběrem asijské a mezinárodní kuchyně i rybích specialit, italská restaurace, “Matahari Lounge” – večerní zábava s hudbou a možností lehkého občerstvení či koktejlu, bar na pláži, na terase, karaoke bar – restaurace a bary opět v hotelu Holiday Villa.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat