Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Holiday Villa Beach Resort

Malajsie, Langkawi

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 10 dní, 13 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Holiday Villa Beach Resort
Počasí
31 °C - Skoro zataženo
Cena za osobu od 47 990 Kč

Dostupných: 17 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a golf

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet na trase Praha - Kuala Lumpur.

Den 2: KUALA LUMPUR: Přílet do Kuala Lumpuru, transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

Den 3: KUALA LUMPUR: Snídaně. Dopolední prohlídka bouřlivě se rozvíjejícího Kuala Lumpuru s návštěvou náměstí Merdeka, Národní mešity, želez nič ního nádraží v maurském stylu, paláce Sultana Abdula Samada. Městu dnes domi nuje televizní věž a tzv. dvojčata firmy Petronas - nejvyšší mrakodrap naší pla ne ty. Ve čer doporučujeme návštěvu někte ré ho z místních večerních tržišť.

Den 4: KUALA LUMPUR - LANGKAWI: Snídaně. Transfer na domácí letiště Sabang, odlet na ostrov Langkawi. Trans fer do hotelu, ubytování.

Den 5: LANGKAWI: Snídaně. Pobyt v hotelu dle výběru. Volný program. Mož nost výle tů po ostro vě. Doporu čuje me vý let na ostrov v národním mořském parku Pu lau Payar s boha tým podvodním živo tem, okruh ostro vem s návštěvou největších pozoru hod ností - vodopádů Te murun, střediska lidových ře me sel Bu daya a Galerie Per dana Menteri, pří padně návštěvu akvária na Pantai Tengah.

Den 9: LANGKAWI - KUALA LUMPUR: Snídaně. Transfer na letiště, odlet do Kuala Lum puru, transfer na mezinárodní letiště, odlet do Prahy.

Den 10: PŘÍLET DO PRAHY:

Poloha

Holiday Villa Beach Resort ***+, Langkawi: Luxusní plážový hotel s 258 pokoji se nachází v jihozápadní části ostrova Langkawi ve vzdálenosti 15 km od mezinárodního letiště.

Popis

Holiday Villa Beach Resort ***+, Langkawi: 2 restaurace s výběrem malajských, japonských a evropských specialit, několik barů, kavárna, 2 venkovní bazény s vířivkou, krytý dámský bazén, posilovna, lázně, konferenční centrum, obchody se suvenýry, půjčovna automobilů.Jedna z nejhezčích pláží (s jemným bílým pískem) ostrova Pantai Tengah přímo u hotelu.

Sport a zábava

Holiday Villa Beach Resort ***+, Langkawi: Vodní sporty, rybaření, 3 tenisové kurty, kurt na squash, golf, diskotéka, karaoke.

Ubytování

Holiday Villa Beach Resort ***+, Langkawi: Klimatizace, koupelna s WC, lednička s minibarem, TV, trezor.Maximálně 3 osoby na pokoji.

Stravování

Holiday Villa Beach Resort ***+, Langkawi: Snídaně formou bufetu, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat