Vyhledat zájezd

Hotel Meritus Pelangi Beach Resort

Malajsie, Langkawi

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 10 dní, 12 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Meritus Pelangi Beach Resort & Spa
Počasí
31 °C - Bouřka
31 °C - Bouřka
Cena za osobu od 56 990 Kč

Dostupných: 341 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená a potápění Dovolená a golf

Poloha

Meritus Pelangi Beach Resort *****, Langkawi: Stylový luxusní resort s 350 pokoji se nachází na západním pobřeží Langkawi ve vzdálenosti 8 km od letiště; celý komplex byl vystavěn ve stylu malajské vesnice s využitím prvků tradiční dřevěné architektury.

Popis

Meritus Pelangi Beach Resort *****, Langkawi: 3 restaurace, 2 bary, 2 venkovní bazény, vířivka, sauna, masáže, lázně, obchody se suvenýry, kadeřnický salon, konferenční centrum, půjčovna automobilů a jízdních kol.Písečná pláž Pantai Cenang s jemným bílým pískem a pozvolným přístupem do moře.

Sport a zábava

Meritus Pelangi Beach Resort *****, Langkawi: Vodní sporty, tenis a squash, cvičné golfové hřiště, diskotéka.

Ubytování

Meritus Pelangi Beach Resort *****, Langkawi: Nastavitelná klimatizace, koupelna s WC, fén, TV, rádio, telefon, rychlovarná konvice, lednička s minibarem, trezor, prostorná terasa s výhledem do zahrady nebo na moře (za příplatek).Maximálně 3 osoby na pokoji.

Stravování

Meritus Pelangi Beach Resort *****, Langkawi: Snídaně formou bufetu, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet na trase Praha - Kuala Lumpur.

Den 2: KUALA LUMPUR: Přílet do Kuala Lumpuru, transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

Den 3: KUALA LUMPUR: Snídaně. Dopolední prohlídka bouřlivě se rozvíjejícího Kuala Lumpuru s návštěvou náměstí Merdeka, Národní mešity, želez nič ního nádraží v maurském stylu, paláce Sultana Abdula Samada. Městu dnes domi nuje televizní věž a tzv. dvojčata firmy Petronas - nejvyšší mrakodrap naší pla ne ty. Ve čer doporučujeme návštěvu někte ré ho z místních večerních tržišť.

Den 4: KUALA LUMPUR - LANGKAWI: Snídaně. Transfer na domácí letiště Sabang, odlet na ostrov Langkawi. Trans fer do hotelu, ubytování.

Den 5: LANGKAWI: Snídaně. Pobyt v hotelu dle výběru. Volný program. Mož nost výle tů po ostro vě. Doporu čuje me vý let na ostrov v národním mořském parku Pu lau Payar s boha tým podvodním živo tem, okruh ostro vem s návštěvou největších pozoru hod ností - vodopádů Te murun, střediska lidových ře me sel Bu daya a Galerie Per dana Menteri, pří padně návštěvu akvária na Pantai Tengah.

Den 9: LANGKAWI - KUALA LUMPUR: Snídaně. Transfer na letiště, odlet do Kuala Lum puru, transfer na mezinárodní letiště, odlet do Prahy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat