Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hard Rock Hotel

Malajsie, Penang

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 10 dní
Doprava Letecká
Počasí
32 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 44 490 Kč

Dostupných: 18 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi

Ubytování

Hard Rock Hotel ****, Penang: Klimatizace, telefon, TV, trezor, vysoušeč vlasů, mini bar, přístroj na přípravu kávy a čaje, připojení k internetu zdarma (bezdrátové), koupelna s WC a sprchou, balkon s výhledem na moře.Ubytování v pokojích s přímým vstupem do bazénu za příplatek.

Popis

Hard Rock Hotel ****, Penang: Restaurace, pizzerie, bar, bazén, bazének se skluzavkami pro děti, business centrum, WIFI, hlídání dětí v dětském klubu, kadeřnický a kosmetický salon, fitness, konferenční centrum, lázně, bezbariérový přístup, součástí hotelu je i rockový klub s živou hudbou.Písečná přímo před hotelem.

Sport a zábava

Hard Rock Hotel ****, Penang: Vodní sporty (parasailing, vodní lyže, kanoe) masáže, sauna, kola, kulečník, v okolí golf a jízda na koních.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet na trase Praha - Kuala Lumpur.

Den 2: KUALA LUMPUR: Přílet do Kuala Lumpuru, transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

Den 3: KUALA LUMPUR: Snídaně. Dopolední prohlídka bouřlivě se rozvíjejícího Kuala Lumpuru s návštěvou náměstí Merdeka, Národní mešity, želez nič ního nádraží v maurském stylu, paláce Sultana Abdula Samada. Městu dnes domi nuje televizní věž a tzv. dvojčata firmy Petronas - nejvyšší mrakodrap naší pla ne ty. Ve čer doporučujeme návštěvu někte ré ho z místních večerních tržišť.

Den 4: KUALA LUMPUR - PENANG: Snídaně. Transfer na letiště Sabang, odlet na ostrov Penang. Trans fer do hotelu, ubytování.

Den 5: PENANG - KUALA LUMPUR: Snídaně. Transfer na letiště, odlet do Kuala Lumpuru, transfer na mezinárodní letiště, odlet do Prahy.

Den 10: PŘÍLET DO PRAHY:

Stravování

Hard Rock Hotel ****, Penang: Snídaně formou bufetu.

Poloha

Hard Rock Hotel ****, Penang: Příjemný hotel patřící do prestižní celosvětové sítě hotelů Hard Rock Cafe se nachází necelou půlhodinku od Georgetownu a 45 min od letiště, vybavení hotelu se 249 pokoji doplňují vitríny s osobními věcmi rockových hvězd, v blízkosti se nachází noční trhy, hotel vhodný pro rodiny s dětmi.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat