Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Bubu Island Resort

Malajsie, Perhentian

Hotel Bubu Island Resort (hlavní fotografie)

10% sleva až

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 10 dní, 12 dní
Doprava Letecká
Počasí
28 °C - Oblačno
28 °C - Oblačno
Cena za osobu od 46 990 Kč

Dostupných: 506 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi

Sport a zábava

Bubu Island Resort ***+, Perhentian: Vodní sporty (šnorchlování, kánoe, čluny aj.), potápění (s možností získání mezinárodní licence PADI přímo v resortu), plážový volejbal, rybaření, turistika do džungle, lodní výlety na okolní ostrovy.

Ubytování

Bubu Island Resort ***+, Perhentian: Klimatizace, větrák, telefon, vlastní sociální zařízení s koupelnou a sprchou, balkon s přímým či bočním výhledem na moře.Za příplatek rodinný a novomanželský pokoj.

Stravování

Bubu Island Resort ***+, Perhentian: Snídaně formou bufetu, večeře za příplatek.

Poloha

Bubu Island Resort ***+, Perhentian: Tento menší avšak velmi příjemný a pohodový resort s 39 pokoji se nachází přímo v krásné zátoce Jihočínského moře v souostroví Pulau Perhentian Kecil v blízkosti Národního mořského parku s úžasným podmořským životem, transfer z přístavu Kuala Besut trvá přibližně 30min motorovou lodí. V blízkosti na pláži jsou obchůdky se suvenýry a další restaurace, hotel vhodný i pro rodiny s dětmi.

Popis

Bubu Island Resort ***+, Perhentian: Bar a restaurace s vynikající mezinárodní i místní kuchyní (nabízí časté barbecue), kvalitní potápěčské centrum, internet, masážní služby, lehátka na pláži zdarma.S jemným pískem přímo u hotelu.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat