Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Bubu Island Resort

Malajsie, Perhentian

Hotel Bubu Island Resort (hlavní fotografie)

12% sleva až

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 10 dní, 12 dní
Doprava Letecká
Počasí
29 °C - Možnost bouřky
29 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 44 598 Kč

Dostupných: 681 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi

Poloha

Bubu Island Resort ***+, Perhentian: Tento menší avšak velmi příjemný a pohodový resort s 39 pokoji se nachází přímo v krásné zátoce Jihočínského moře v souostroví Pulau Perhentian Kecil v blízkosti Národního mořského parku s úžasným podmořským životem, transfer z přístavu Kuala Besut trvá přibližně 30min motorovou lodí. V blízkosti na pláži jsou obchůdky se suvenýry a další restaurace, hotel vhodný i pro rodiny s dětmi.

Popis

Bubu Island Resort ***+, Perhentian: Bar a restaurace s vynikající mezinárodní i místní kuchyní (nabízí časté barbecue), kvalitní potápěčské centrum, internet, masážní služby, lehátka na pláži zdarma.S jemným pískem přímo u hotelu.

Sport a zábava

Bubu Island Resort ***+, Perhentian: Vodní sporty (šnorchlování, kánoe, čluny aj.), potápění (s možností získání mezinárodní licence PADI přímo v resortu), plážový volejbal, rybaření, turistika do džungle, lodní výlety na okolní ostrovy.

Ubytování

Bubu Island Resort ***+, Perhentian: Klimatizace, větrák, telefon, vlastní sociální zařízení s koupelnou a sprchou, balkon s přímým či bočním výhledem na moře.Za příplatek rodinný a novomanželský pokoj.

Stravování

Bubu Island Resort ***+, Perhentian: Snídaně formou bufetu, večeře za příplatek.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet na trase Praha - Kuala Lumpur.

Den 2: KUALA LUMPUR: Přílet do Kuala Lumpuru, transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

Den 3: KUALA LUMPUR: Snídaně. Dopolední prohlídka bouřlivě se rozvíjejícího Kuala Lumpuru s návštěvou náměstí Merdeka, Národní mešity, želez nič ního nádraží v maurském stylu, paláce Sultana Abdula Samada. Městu dnes domi nuje televizní věž a tzv. dvojčata firmy Petronas - nejvyšší mrakodrap naší pla ne ty. Ve čer doporučujeme návštěvu někte ré ho z místních večerních tržišť.

Den 4: KUALA LUMPUR - PERHENTIAN: Snídaně. Transfer na domácí letiště Sabang, odlet do Kota Bharu. Trans fer do přístavu v Kuala Besut, dále lodí na ostrov Perhentian. Ubytování, nocleh.

Den 5: PERHENTIAN: Snídaně. Volný program. Mož nost výle tů po ostro vě.

Den 9: PERHENTIAN - KUALA LUMPUR: Snídaně. Transfer na letiště v Kota Bharu, přelet do Kuala Lum puru, transfer na mezinárodní letiště, odlet do Prahy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat