Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Perhentian Island Resort

Malajsie, Perhentian

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 10 dní
Doprava Letecká
Počasí
31 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 44 990 Kč

Dostupných: 17 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Poznávací zájezdy

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet na trase Praha - Kuala Lumpur.

Den 2: KUALA LUMPUR: Přílet do Kuala Lumpuru, transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

Den 3: KUALA LUMPUR: Snídaně. Dopolední prohlídka bouřlivě se rozvíjejícího Kuala Lumpuru s návštěvou náměstí Merdeka, Národní mešity, želez nič ního nádraží v maurském stylu, paláce Sultana Abdula Samada. Městu dnes domi nuje televizní věž a tzv. dvojčata firmy Petronas - nejvyšší mrakodrap naší pla ne ty. Ve čer doporučujeme návštěvu někte ré ho z místních večerních tržišť.

Den 4: KUALA LUMPUR - PERHENTIAN: Snídaně. Transfer na domácí letiště Sabang, odlet do Kota Bharu. Trans fer do přístavu v Kuala Besut, dále lodí na ostrov Perhentian. Ubytování, nocleh.

Den 5: PERHENTIAN: Snídaně. Volný program. Mož nost výletů po ostrově.

Den 9: PERHENTIAN - KUALA LUMPUR: Snídaně. Transfer na letiště v Kota Bharu, přelet do Kuala Lum puru, transfer na mezinárodní letiště, odlet do Prahy.

Den 10: PŘÍLET DO PRAHY:

Stravování

Perhentian Island Resort ***+, Perhentian: Snídaně formou bufetu.

Poloha

Perhentian Island Resort ***+, Perhentian: Velmi příjemný tradiční hotel se 106 pokoji se nachází přímo na pláži Jihočínského moře na souostroví Pulau Perhentina Besar v blízkosti Národního mořského parku, v nádherné zátoce Teluk Pauh s výhledem na okolní ostrovy, transfer z přístavu Kuala Besut trvá přibližně 45 min. motorovým člunem.

Popis

Perhentian Island Resort ***+, Perhentian: Restaurace s barem, plážový bar, bazén, konferenční centrum, internet, obchod se suvenýry, dětské hřiště, kvalitní potápěčské centrum.S jemným pískem.

Sport a zábava

Perhentian Island Resort ***+, Perhentian: Vodní sporty (šnorchlování, kánoe, čluny aj.), potápění (s možností získání mezinárodní licence PADI), tenisový kurt, plážový volejbal, trekking, kajaky, rybaření, turistika do džungle, lodní výlety, safari, karaoke.

Ubytování

Perhentian Island Resort ***+, Perhentian: Klimatizace, telefon, lednice, přístroj na přípravu kávy a čaje, vlastní sociální zařízení s koupelnou či sprchou, velká krytá terasa.Ubytování ve vyšší kategorii za příplatek.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat