Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Gaya Island Resort

Malajsie, Pulau Gaya

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 10 dní, 12 dní, 13 dní
Doprava Letecká
Počasí
30 °C - Možnost bouřky
30 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 43 490 Kč

Dostupných: 480 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi

Popis

Zdarma: venkovní bazén, dětský bazén, posilovna, nemotorizované vodní sporty. Za poplatek: lázně (masáže a jiné relaxační a kosmetické procedury). Zábava a animace: hodiny vaření, kino pro děti, vzdělávací ekologické programy, kulturní taneční představení. Další: směnárna, prádelna, knihovna, hotelový obchod se suvenýry, konferenční místnost, lékař na telefonu, hlídání dětí, dětský koutek, exkurze, možnost pronájmu vozu, možnost Wi-Fi při.

Ubytování

Celková kapacita: 120 vil a 2 dvouložnicové suity postavené za použití místních přírodních materiálů, interiéry jsou zařízeny ve stylu moderní elegance. Základní vybavení: klimatizace, saelitní TV s LCD obrazovkou, psací stůl, trezor, veranda s lehátky. Kategorie: * Bayu Villa – (47 m2) tyto vily jsou posazené mezi tropické mangrovníky na mírném svažitém kopci s krásným výhledem, v pěší vzdálenosti od hotelové pláže, * Canopi Villa – vily se nacházejí na kopci uprostřed deštného pralesa, * Kinabalu Villa – tyto vily mají nejlepší výhled na letovisko i výhled na Jihočínské moře a za jasných dní i na Mt. Kinabalu, * Suria Suity – luxusní 118 m2 velké dvouložnicové suity o 2 patrech s nádherným výhledem na oceán a lázní na balkoně.

Stravování

V ceně: snídaně (formou bufetu). Lze za příplatek: polopenze (oběd a večeře v podobě servírovaného menu – předkrm, hlavní chod a dezert včetně minerální vody, kávy či čaje). Restaurace a bary: „Feast Village“ – hlavní restaurace s výběrem jídel z asijsko–pacifické oblasti a pekárna s výběrem z japonské, korejské i západní kultury. „Fisherman´s cove“ – luxusní a la carte restaurace s bohatým výběrem z mořských plodů (vstup mladším 16 let zakázán, nutný patřičný dress code). Bar u bazénu a lounge – umístěn pod širým nebem, ideální k lehkému občerstvení a odpočinku. „Tavajun Bay“ – 5 min. plavby lodí od resortu na klidné soukromé pláže, možné objednat si předem piknikový koš.

Poloha

Pokud hledáte místo v čisté přírodě, ale zároveň si chcete dopřávat luxusu, pak jste právě našli správný hotel. Poloha: nový resort, otevřený v létě 2012, se nachází na privátním ostrůvku přístupným pouze lodí, který je vzdálený cca 15 min. od Kota Kinabalu. Jedná se o eko resort, který se snaží udržovat v souladu s okolní přírodou, tudíž na ostrově se pohybujete pouze pěšky, v resortu je velmi omezený provoz – především pro zásobování. Pláž: písečná pláž kolem ostrova. Korálový útes (house reef) u resortu – vhodné.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat