Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel The Taaras Beach Resort

Malajsie, Redang

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 10 dní, 12 dní
Doprava Letecká
Další názvy
The Taaras Beach Resort & Spa Hotel
Počasí
28 °C - Možnost bouřky
28 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 48 942 Kč

Dostupných: 609 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění

Poloha

The Taaras Beach Resort ****+, Redang: Příjemný resort nacházející se na ostrově Redang vzdáleného od Kualy Lumpur či Singapuru necelou 1,5 h letu, komplex s 266 pokoji se rozprostírá v bezprostřední blízkosti Jihočínského moře a bujného tropického deštného lesa.

Popis

The Taaras Beach Resort ****+, Redang: Restaurace, bar s živou hudbou, bazén, lázně, směnárna, prádelna, hlídání dětí, konferenční centrum.Písečná přímo před hotelem.

Sport a zábava

The Taaras Beach Resort ****+, Redang: Vodní sporty (šnorchlování, kánoe, čluny aj.), potápěčské centrum (s možností získání mezinárodní licence PADI), tenis, plážový volejbal, nohejbal, masáže, kulečník, trekking do džungle, lodní výlety.

Ubytování

The Taaras Beach Resort ****+, Redang: Nastavitelná klimatizace, telefon s přímou volbou, TV, trezor, vysoušeč vlasů, minibar, přístroj na přípravu kávy a čaje, vlastní sociální zařízení s koupelnou či sprchou, balkon, ubytování ve vyšší kategorii za příplatek.

Stravování

The Taaras Beach Resort ****+, Redang: Snídaně formou bufetu.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet na trase Praha - Kuala Lumpur.

Den 2: KUALA LUMPUR: Přílet do Kuala Lumpuru, transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

Den 3: KUALA LUMPUR: Snídaně. Dopolední prohlídka bouřlivě se rozvíjejícího Kuala Lumpuru s návštěvou náměstí Merdeka, Národní mešity, želez nič ního nádraží v maurském stylu, paláce Sultana Abdula Samada. Městu dnes domi nuje televizní věž a tzv. dvojčata firmy Petronas - nejvyšší mrakodrap naší pla ne ty. Ve čer doporučujeme návštěvu někte ré ho z místních večerních tržišť.

Den 4: KUALA LUMPUR - REDANG: Snídaně. Transfer na letiště Sabang, odlet na ostrov Redang. Trans fer do hotelu, ubytování.

Den 5: REDANG: Snídaně. Volno. Mož nost výle tů po ostro vě.

Den 9: REDANG - KUALA LUMPUR: Snídaně. Transfer na letiště, odlet do Kuala Lum puru, transfer na mezinárodní letiště, odlet do Prahy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat