Vyhledat zájezd

Vilový komplex Shangrila´S Villingili Resort And Spa

Maledivy, Addu Atol

Strava Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní, 21 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Shangri-La´S Villingili Resort &Spa
Hotel Shangri-La´s Villingili Resort &Spa
Shangri-La´S Villingili Resort &Spa
Vilky Shangri-La's Villingili
...
Počasí
29 °C - Možnost bouřky
29 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 89 070 Kč

Dostupných: 3 993 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Sport a zábava

Potápění, vodní sporty na pláži, cvičení joga a pilatek, 2 tenisové kurty, půjčovna kol, výlety, tělocvična, malé golfové hřiště.

Poloha

Shangrila´s Villingili Resort and Spa je první luxusní resort na Maledivách, který se nachází jižně pod rovníkem. Resort obklopuje nádherná písečná pláž s bílým pískem. Na tento hotel se dostanete z Malé přeletem na ostrov Gun trvá cca 70 minut + následně transfer trvá několik minut lodí cca 10 minut. Na ostrově s rozměry cca 3000m x 800 m je vysázeno přes 17 000 palem a přes 6 km pláží.

Ubytování

Resort nabízí vysoce luxusní ubytování ve 142 luxusních vilkách, minimální rozměr vilek s privátním bazénkem je 133 m2. Každá z vilek je vybavena: klimatizací, venkovní a vnitřní sprchou, fénem, LCD televizí, telefonem, Wi-Fi, DVD, minibar, trezor, terasa.

Popis

Recepce, 3 restaurace, 3 bary, bazén, lázně, masáže, obchůdek, dětský klub, kadeřník, hlídaní dětí, lékař na zavolání, kadeřník, Wi-Fi na ostrově zdarma, obchodní centrum (počítače, fax, kopírka), prádelna, dekompresní komora. Písčitá u hotelu.

Stravování

Snídaně a obědy.

Program

Pobytový zájezd na Maledivy Program pobytového zájezdu: 1. den : sraz 2 hodiny na letišti před plánovaným odletem, odbavení letu na trase Praha (Vídeň, Mnichov nebo Frankfurt) - Maledivy 2. den : přílet na Maledivy, transfer z letiště do hotelu, ubytování, volný program. 3.den - 2 dny před návratem: pobyt na Maledivách, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. 1. den před návratem : snídaně, volno, volný program, transfer na letiště, odbavení odletu, let na trase Maledivy - Praha (Vídeň, Mnichov nebo Frankfurt). Den návratu : přílet do Prahy (Vídně, Mnichova nebo Frankfurtu) POBYT V ZAHRANIČÍ JE MOŽNÉ SI PRODLOUŽIT !!! NA VYŽÁDÁNÍ VÁM ZAJISTÍME TERMÍN ODLETU A DOBU POBYTU DLE VAŠEHO PŘÁNÍ.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat