Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Vilový komplex Kihaad Maldives

Maledivy, Baa Atol

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 6 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní, 21 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Kihaa Maldives
Hotel Kihaad Maldives
Kihaa Maldives Resort
Kihaad Maldives Resort
...
Počasí
30 °C - Možnost bouřky
30 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 69 800 Kč

Dostupných: 46 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Poloha

Kihaad je resort nacházející se na malém, 600 m dlouhém ostrově (součástí Baa atolu), na který se hosté dostanou lodí (10 minut) z letiště Dharanvadhoo, kam přilétají domácí linky.

Popis

V resortu se nachází venkovní bazén s krásným výhledem na oceán, fitness centrum, 2 squashové kurty, 2 osvětlené tenisové kurty, billiard, šipky a spa centrum K-Spa umístěné nad vodní hladinou a nabízející příjemné masáže pro jednotlivce i páry, manikúru, pedikúru, saunu, páru a vířivku. Nechybí zde ani PADI potápěčské centrum.
Pro rodiny s dětmi je zdarma k dispozici dětský klub. K dispozici je otevřený prostor pro dětské hry. Za poplatek nabízí resort hlídání dětí.

Sport a zábava

Kromě relaxace v prostoru Vaší privátní vily se nabízí možnosti různých sportovních aktivit, například kanoe, šnorchlování, jet ski... Resort se nachází v blízkosti Hanifaru Bay, chráněné rezervace UNESCO, což je ideální lokalita pro potápění a šnorchlování. Můžete se také vydat na pozorování delfínů.

Ubytování

Jedná se o velmi příjemný resort s pohodovou a neformální atmosférou, ideální pro relaxační dovolenou, během které zapomenete na starosti všedních dnů. Doporučujeme.
Pokoje jsou hezké, dekorované v jednoduchém stylu s použitím dřeva. Resort nabízí 8 typů ubytování (plážové i vodní vily), je možné zde ubytovat i početnější rodiny. Celkem je na ostrově k dispozici 118 prostorných vil. Jako základní typ ubytování nabízíme reserve beach villas ukryté uprostřed bujné zeleně a nabízející výhled na moře. Tyto prostorné vily jsou vybavené manželskou postelí a náleží k nim otevřená koupelna s vanou a sprchou, k dispozici je venkovní sprcha, ve které však mají hosté plné soukromí. K vile patří privátní venkovní prostor pro posezení a lehátka. Za příplatek zajistíme ubytování v dalších typech vil, včetně vilek nad vodní hladinou.

Stravování

Pro hosty je k dispozici 1 all inclusive restaurace (včetně live-cooking station) a 2 a la carte restaurace, plážový bar a hlavní bar s příjemným posezením na pláži v křesílkách zasazených v písku. Pokrmy jsou chutné a výběr uspokojivý, nabídka je pravidelně obměňována. V all inclusive jsou zahrnuté jen některé nápoje, vybrané nápoje označené v nápojovém lístku jsou za příplatek. Za poplatek je možné zajistit stravování v privátním prostředí vlastní vily.

Ostatní

Kihaad je 5* resort, ale kvalita odpovídá spíše 4 hvězdičkám. Jedná se o velmi příjemné místo.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat