Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Milaidhoo

Maledivy, Baa Atol

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 10 dní, 13 dní, 17 dní
Doprava Letecká
Počasí
31 °C - Možnost bouřky
31 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 152 980 Kč

Dostupných: 78 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy

Sport a zábava

Bohatý podmořský život láká ke šnorchlování a potápění mezitím co na pevnině si můžete vychutnat čerstvé pokrmy v jedné ze tří restaurací nebo si dát drink v některém ze dvou barů. Dále je k dispozici posilovna s knihovnou a svému tělu i duši můžete dát spočinout v místních lázních se širokou nabídkou procedur. Ti co touží po poznání, tak si určitě vyberou z nabídky místních exkurzí a zážitkových cest.

Stravování

Polopenze. Možnost plné penze za příplatek.

Poloha

Tento jedinečný resort se nachází na Baa Atolu, který je zapsán na seznam Unesco. Let hydroplánem z hlavního města Malé trvá přibližně 35 minut.

Popis

Kolem resortu Milaidhoo je pláž s jemným, bílým pískem.
Hotel Milaidhoo má pro svoje hosty připraveno 47 vil, 3 rezidence, 3 restaurace, 2 bary, posilovnu, boutique, lázně, centrum vodních sportů a potápění, nabídku výletů a mnoho dalšího.
V resortu Milaidhoo lze ubytovat děti starší 9ti let.

Ubytování

Vydejte se do jednoho z neluxusnějších resortů na Maledivách. Resort Milaidhoo naleznete na atolu Baa, který je zapsán pro svoje jedinečné přírodní bohatství na seznamu Unesco a tato jedinečnost prostupuje i každým okamžikem vašeho pobytu. Ať již budete trávit čas ve vile s privátním bazénem nebo vychutnávat pokrmy z čerstvých surovin na březích klidného oceánu, tak vždy budete cítit jedinečnost okamžiku a užívat si klidu tohoto tropického ráje.
Vyberte si z několika typů vil a residencí, které resort Milaidhoo nabízí. Jako základní typ ubytování nabízíme vodní vily s privátním bazénem. Vily o rozloze 245 metrů čtverečních jsou protkány paprsky světla a nabízí kromě privátního bazénu, rozlehlou terasu s lehátky a slunečníky pro odpočinek nad hladinou třpytivého oceánu. Uvnitř naleznete na míru připravený interiér s dominující postelí velikosti king size, minibar, vinotéku, TV/SAT a telefon. V prostorné koupelně se nachází vana a sprchový kout s prosklenou podlahou s výhledem na podmořský svět oceánu.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat