Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Vilový komplex Angsana Velavaru

Maledivy, Dhaalu Atol

Strava All inclusive, Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní, 21 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Angsana Velavaru
Počasí
30 °C - Oblačno
30 °C - Oblačno
Cena za osobu od 78 030 Kč

Dostupných: 111 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Stravování

Výběr z ubytování se snídaní, polopenzí, plnou penzí či all inclusive.Vyberte si prostředí a kuchyni přesně podle Vaší chuti a nálady. Dopřejte si skvělý pokrm v pohodlí Vaší vily, dejte si delikátní večeři pod hvězdami či navštivte jednu z našich exkluzivních restaurací, které podávají celosvětovou kuchyni okořeněnou špetkou Malediv.Elegantním baru Kuredhi, kde vykouzlí barman dokonalé koktejly, otevírá od 11:00 a zavírá s odchodem posledního hosta.Relaxujte na otevřené terase a kochejte se báječnými výhledy v restauraci a baru Azzurro. Restaurace se zaměřuje na italskou kuchyni a podává takové delikatesy, jako například carpaccio, těstovinové pokrmy, mořské plody, vynikající pizzu a zákusky.Povečeřte za svitu svíček pod širým nebem v restauraci Funa v obklopení vody a přesvědčte se na vlastní chuťové pohárky. V restauraci servírují čerstvé plody moře, mezinárodní pokrmy a excelentní pizzy pečené v troubě. Otevírá 5 dní v týdnu pouze v čase večeře.Restaurace Kaani Vás zve na gastronomickou cestu kontinentální kuchyní s příměsí Asie prostřednictvím bufetových stolů či à la carte menu.
Možno za příplatek.

Popis

Písečná pláž kolem ostrova.
Resort poskytuje dokonalou rekreaci a zábavu nejen pro dospělé, ale i děti. V našem dětském klubu, který vedou zkušení profesionálové, zažijí Vaše děti mnohá dobrodružství a zabaví se vnitřními i venkovními aktivitami, jako je například stavění hradů z písku, nejrůznější rukodělná a řemeslná umění, malování na trička, plážové hry, honba za pokladem a dětské olympijské hry. Klub je určen dětem od 3 do 12 let. Služby dětského klubu jsou poskytovány zdarma, ačkoliv malý poplatek se vztahuje na podávané jídlo a speciální události. Děti mladší 3 let jsou rovněž vítány, avšak v doprovodu rodiče či chůvy.V potápěčském centru jsou pro děti ve věku 8 či 9 let dokonce připraveny hodiny potápění v mělké laguně.

Ostatní

Luxusní resort - velmi dobrá kvalita za nabízenou cenu.

Poloha

Dhaalu Atol se nachází 146 km od hlavního města Malé. Na ostrov vás přepraví hydroplán za cca 40 minut.

Sport a zábava

Šnorchlování či potápění? Vaření či raději jen konzumace výtečných pokrmů? V resortu Angsana Velavaru Vás budeme rozmazlovat nekonečným výběrem možností s více než 100 aktivitami, které jsou v resortu k dispozici.Potápění a šnorchlování -prozkoumejte s námi „podlahu“ oceánu a jeho magické hlubiny ve více než 30 lokalitách, které jsou zcela nedotčené a neprobádané.Vodní sporty - otestujte si svou sílu a odolnost při motorizovaných vodních sportech, jako je například jízda na vodních lyžích, wakeboarding, kneeboarding, jízda na banánu a fun tube, vodní lyžování naboso, projížďka na motorovém člunu s pozorováním delfínů, výlet rychlolodí na místní ostrov, a další. Pro nadšené rybáře se otevírají bohaté možnosti zarybařit si v hlubokých vodách, na udici či vlečnou síť, za úsvitu či soumraku.Jiné volnočasové aktivity - vydejte se s námi na vyhlídkový let hydroplánem a vystoupejte nad mělké laguny, nedotčené a neobydlené ostrovy, rybářské vesničky a hejna delfínů, mant a rejnoků hemžící se v křišťálově čistých vodách pod Vámi. Podnikněte s námi výlet a navštivte nedalekou domorodou vesnici a seznamte se s pravou maledivskou kulturou. Zacvičte si s námi ve fitness centru, zahrajte si plážový fotbal, pétanque, stolní tenis, vodní pólo, frisbee, či se vraťte do dětských let a pojďte s námi pouštět draky. Anebo si na chvíli odpočiňte od sportování a zúčastněte se hodiny vaření či se nechte rozmazlovat a hýčkat v místních lázních.

Ubytování

Představte si ostrov vzdálený tisíce mil vynořující se z kobaltově modré vod s palmami, zlatými plážemi a malebnou křišťálově čistou tyrkysovou lagunou třpytící se v tropickém slunci. Představte si teplý mořský vánek, který hladí Vaše tělo, ty nejpestrobarevnější ryby, které skotačí v překrásných korálových zahradách a romantický piknik na pláži. „Velavaru“ znamená v místním maledivském jazyce „želví ostrov“ a tento ostrov je, pokud se turismu týče, považován za stále neobjevenou a turismem nepolíbenou oblast. Mnoho z jeho potápěčských lokalit, útesů a ostrovů jsou doslova nedotčené a rozhodně stojí za prozkoumání.
Na ostrově se rozprostírá 79 vil, které se otevírají vodnímu světu, nabízí úchvatné panoramatické výhledy na oceán a můžete z nich přímo sestoupit na pláž. Dekor každé vily snoubí tropický a moderní styl, vyznačují se doškovými střechami a oplývají soukromou zahradou.Plážové vily,Plážové vily s bazénem,Deluxe plážové vily s bazénem,Velavaru vila – 323 m2,Angsana vila – 473 m2,InOcean vila s bazénem.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat