Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Dhevanafushi Maldives Luxury Resort

Maledivy, Gaafu Alifu Atol

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 10 dní, 13 dní, 17 dní
Doprava Letecká
Počasí
29 °C - Jasno
29 °C - Jasno
Cena za osobu od 119 390 Kč

Dostupných: 300 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Popis

Nádherná, sněhobílá písčitá pláž ověnčuje celý ostrov.
Pro uspokojení veškerých chuťových tužeb hostů slouží hlavní restaurace Azara, plážový gril Mumayaz a nad mořem se nacházející kulinářská restaurace Johara. Výborné koktejly je možné ochutnat ve stylovém baru, absolutní uvolnění se podává v lázeňském centru se saunou a parní lázní. Dále jsou k dispozici dva plavecké bazény, posilovna, pavilon na jógu nebo centrum vodních sportů a potápění.

Sport a zábava

Nezapomenutelné místo láká k nezapomenutelným aktivitám, ať už jde o obdivování podmořského života při potápění či šnorchlování, piknik na opuštěném tropickém ostrově při západu slunce, rybaření na volném moři nebo windsurfing na tyrkysových vodách Indického oceánu.

Ubytování

Luxusní ostrovní butikový resort Dhevanafushi Maldives Luxury Resort otevřený na jaře roku 2011 leží na osamoceném ostrově maledivského atolu Gaafu Alifu. Hostům tak dělá společnost jen sněhobílý písek, tropické palmy, korálové útesy a širé vody Indického oceánu. Prostorné, designové plážové a ostrovní vily doplňuje úžasná vesnička 16 vodních vil, která se vznáší přímo nad mořskou hladinou. K dispozici jsou také lázně nebo ideální podmínky k potápění a šnorchlování.
Ubytování, jež tento resort nabízí, se vyznačuje skutečně neopakovatelným přepychem. Volit je dokonce možné ze dvou variant: kromě samotného ostrova je ve vzdálenosti několika set metrů připravena ještě úžasná vesnička 16 vodních vil postavená přímo nad oceánem. Dvaadvacet plážových a ostrovních vil je neobyčejně prostorných, skvěle situovaných a vybavených nejvyšším luxusem, který zahrnuje soukromou pláž, vlastní bazén, terasu s dešťovou sprchou, mramorovou koupelnu s vanou, studovnu a velikou ložnici, klimatizaci, satelitní televizi, zvukový systém, bezdrátové připojení k internetu, bar s kávovarem nebo náladové osvětlení. Ke každé vile je navíc k dispozici personalizovaný servis osobního sluhy.

Poloha

Ostrov je součástí atolu Gaafu Alifu, který najdeme 400 kilometrů jižně od hlavního města Malé. Přesun z mezinárodního letiště zabere 55 minut letu a 15 minut jízdy motorovým člunem.

Stravování

Snídaně. Možná polopenze za příplatek.

Ostatní

Tento luxusní, ostrovní resort butikového typu je určen pro ty nejnáročnější zákazníky hledající dokonalý klid a mír. Kdo jednou okusí kouzlo tohoto odlehlého ostrovního ráje, už nebude toužit po ničem jiném.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat