Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Plážové vily Hideaway Beach Resort & Spa

Maledivy, Haa Allifu Atol

Strava Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní
Doprava Letecká
Počasí
29 °C - Možnost bouřky
29 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 77 880 Kč

Dostupných: 390 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy

Poloha

290 km od letiště v Malé v severní části Malediv.
Haa Alifu Atol, vzdálenost od letiště 290 km, transfery hydroplánem cca 75 minut nebo vnitrostátní let 50 minut a dále pak rychlolodí 15 minut.
Délka cca 1400 m, šířka cca 500 m.

Popis

Resort byl otevřen již v srpnu 2005 a po rozsáhlé renovaci se otevřel opět v roce 2014. Nachází se v severní části Malediv na privátním panenském ostrově Dhonakulhi s výborně vybavenou potápěčskou základnou a přírodní Marinou. Na obou stranách ostrova širokého 500 m je nádherná písečná pláž o délce cca 1,4 km. Celý ostrov je úžasně zelený. Každá vila je maximálně separovaná, s vlastní pláží, s úchvatným pohledem na tyrkysovou lagunu a Indický oceán, obklopená neprodyšnou buší pro zachování naprosté intimity a soukromí. 103 velmi prostorných vil desíti různých kategorií.
5 restaurací a barů, diskotéka, 3 bazény, dětský bazén, Hideaway Spa & Beauty Palace, fitness, potápění, šnorchlování, vodní sporty, Aqua Park, windsurfing, vodní lyže, wake-boarding, kite-boarding, katamarány, kanoe, rybaření, tenis, plážový volejbal, fotbal, stolní tenis, komplex obchůdků, dětský klub, hlídání dětí, Wi-fi internet, jízdní kola, půjčovna CD/DVD. .

Ubytování

Sunset Beach vila - klimatizace, ventilátor, minibar, vinotéka, sejf, Nespresso přístroj, fén, telefon, SAT/TV, Blu Ray & DVD přehrávač, Yamaha systém, Wi-fi internet zdarma, open air koupelna, sprcha, WC, vana s jacuzzi, terasa s nábytkem, obývací pokoj, ložnice, šatna, psací stůl, vlastní zahrada, vlastní jízdní kola. Možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí.

Stravování

Polopenze, možnost dokoupení plné penze – vše formou kombinace bufetu a servírovaného menu či á la carte. od 1.11.2016 snídaně, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze – vše formou kombinace bufetu a servírovaného menu či á la carte. .

Ostatní

Luxusní resort na exklusivním panenském ostrově Dhonakulhi v nejsevernějším atolu Malediv Vám poskytne absolutní soukromí!.
Transfer - hydroplán nebo vnitrostátní let a rychloloď slevy pro novomanžele - 30% sleva na osobu (25.4.-23.12.2017) nedotčený útes kolem ostrova vhodné pro rodiny s dětmi možnost ubytování až 2 dětí ve vile s rodiči s vlastní marinou pro 30 jachet Wi-fi internet zdarma.
*** NABÍDKA PRO NOVOMANŽELE - 30% sleva na ubytování se snídaní v období 25.4.-23.12.2017, láhev vína, košík ovoce, dárek od resortu (při min. počtu 7 nocí) * NAROZENINY NEBO VÝROČÍ SVATBY - malá láhev šampaňského, dárek od resortu a dort* PŘI OPAKOVANÉ NÁVŠTĚVĚ RESORTU - sleva 5% z ubytování se snídaní** popis těchto služeb je informativní, přesný popis může být operativně změněn resortem s ohledem na sezónu, naplněnost resortu či nepředvídatelné situace.
Poznámka: Za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii vil.
Http://www.hideawaybeachmaldives.com.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat