Vyhledat zájezd

Adaaran Club Rannalhi

Maledivy, Jižní Ari Atol

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 10 dní, 13 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Adaaran Club Rannalhi
Počasí
28 °C - Oblačno
Cena za osobu od 70 827 Kč

Dostupných: 45 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená a potápění

Sport a zábava

Pokud nedokážete dovolenou pouze prolenošit, můžete vyzkoušet tenisové kurty, stolní tenis, badminton, zahrát si plážový fotbal, volejbal nebo vodní pólo a poté své tělo zregenerovat v perfektním lázeňském centru. Samozřejmostí je možnost šnorchlování, potápění a některé vodní sporty jako jsou vodní lyže či windsurfing. Hotel také pořádá výlety po okolí, které Vás už jen utvrdí v místní kráse či pohostinnosti.

Ubytování

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou rozesety v zahradě ostrova, pár kroků od písečné pláže a přesto s pohodlným přístupem do hlavní části hotelu a jejímu zařízení. Jsou moderně vybaveny s mini barem, telefonem, TV / SAT, trezorem, konvicí na přípravu kávy či čaje a balkónem nebo terasou. Za příplatek lze zajistit ubytování ve vodních vilách s přímým vstupem z terasy do oceánu.

Poloha

Adaaran Club Rannalhi se rozprostírá ve výběžku Jižního Male atolu, uprostřed exotické sbírky kolekce ostrovů známé pod názvem Maledivy. Příjemná poloha nabízí půvabnou pláž, exceletní potápění a krátké spojení do města Male. Transfer lodí trvá přibližně 50 minut.

Popis

Nepřeberná nabídka moderního zařízení Vám zaručuje příjemnou dovolenou plnou relaxu. K vybavení patří hlavní restaurace, bar, internetová kavárna, prádelna, lékařská služba.

Stravování

all incusive

Program

Den 1 : PRAHA - MALE Odlet do Male s mezipřistáním. Občerstvení během letu. Den 2 : MALEDIVY Po příletu, transfer do hotelu, ubytování. Volný čas na koupání a opalování. Nocleh. Den 3 : MALEDIVY Snídaně. Volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu. Možnost fakultativních výletů. Nocleh. Den 9 : MALE – EVROPA Transfer na letiště. Let do Evropy s mezipřistáním. Občerstvení během letu. Den 10 : PRAHA Přílet do Prahy. Konec programu.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat