Vyhledat zájezd

Vilový komplex Constance Moofushi Resort

Maledivy, Jižní Ari Atol

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 6 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 15 dní, 17 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Constance Moofushi Maldives Resort
Plážové vily Constance Moofushi Resort
Vilky Constance Moofushi
Počasí
30 °C - Možnost bouřky
30 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 89 700 Kč

Dostupných: 598 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Poloha

Leží na jednom z ostrovů, který je součástí jižního Ari atolu. Přesun hydroplánem z mezinárodního letiště zabere asi půlhodinu.

Popis

Krásná pláž s bílým pískem obklopuje ostrov ze všech stran.
Dvojice restaurací podává maledivské speciality stejně jako vybraná jídla maledivské kuchyně, místem klidného a příjemného posezení jsou dva bary. Dále je připraven plavecký bazén, lázeňské centrum nabízející masáže a jiné procedury, jóga pavilon, posilovna, centrum vodních sportů, společenská místnost, butik nebo prádelna.
Rodiny s dětmi mohou využít službu hlídání dětí.

Sport a zábava

Možnosti zábavy jsou v tomto maledivském resortu nezměrné a nezapomenutelné: od romantických plaveb při západu slunce, přes pozorování delfínů, noční rybaření nebo návštěvy okolních vesnic, až po úžasné potápění a šnorchlování. Hosté se také samozřejmě mohou věnovat rozmanitým vodním sportům, cvičit fitness, hrát plážový volejbal, relaxovat při masáži nebo si jen tak užívat krásy této prosluněné lokality.

Ubytování

Ostrovní resort Constance Moofushi otevřený v roce 2010 se nachází v maledivském tropickém ráji v jedné z nejlepších potápěčských lokalit regionu. V ideální kombinaci se zde snoubí nádherná, pohádková lokalita a nejvyšší kvalita ubytování a služeb hotelu. Hosté se mohou těšit na plážové nebo vodní vily, dvě restaurace a dva bary, lázeňské centrum a báječné podmínky pro vodní sporty.
Pro hosty je připravena více než stovka přepychových plážových a vodních vil. Mezi jejich vybavení patří klimatizace, stropní větrák, televize, DVD přehrávač, bezdrátové připojení k internetu, telefon, minibar, bezpečnostní schránka, varná konvice, vysoušeč vlasů, obývací prostor a dřevěná terasa. K dispozici je také exklusivní varianta zvláště prostorných vodních vil, která se může pochlubit navíc venkovní vanou a houpací sítí.

Stravování

All inclusive.

Ostatní

Jasná volba pro všechny, kteří si chtějí užít úžasné líbánky či výročí, nebo bezkonkurenčního potápění.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat