Vyhledat zájezd

Hotel Holiday Island

Maledivy, Jižní Ari Atol

Strava All inclusive, Dle programu, Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní, 21 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Bungalovy Holiday Island
Bungalovy Holiday Island Resort
Bungalovy Holiday Island Resort & Spa
Holiday Island Resort
...
Počasí
29 °C - Bouřka
29 °C - Bouřka
Cena za osobu od 28 990 Kč

Dostupných: 6 791 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Sport a zábava

Potápěčské centrum (od začátečníků až po profesionály, široká nabídka potápěni na rozdílných místech), windsurfing, katamarány, kanoe, vodní lyže, jízda na banánu, parasailing, pořádání výletů (poznávání ostrovů, šnorchlování a barbecue během výletů, návštěva neobydleného ostrova, ranní i noční rybaření, výlet lodí s proskleným dnem), hudební večery, maledivské kulturní show (Boduberu), karaoke večery, volejbal, biliard, tenis, badminton, stolní tenis, posilovna, sauna a parní lázně.

Popis

Bílá písčitá.
Hlavní restaurace, kavárna Coffee Shop, hlavní bar, Karaoke bar, bar na pláži, obchod se suvenýry, zlatnictví, fotografické studio, lékař, posilovna, tenisové, badmintonové, volejbalové kurty, stolní tenis, biliard, centrum vodních sportů, potápěčská škola, administrativní výpomoc, prádelna.

Ubytování

Jednoduchý resort s přátelskou atmosférou v nádherném prostředí bude vyhovovat návštěvníkům, kteří netouží po luxusu.
V resortu se nachází 142 elegantně zařízených deluxe pokojů. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, vanou s horkou a studenou vodou, bidetem, vysoušečem vlasů, telefonem v pokoji i v koupelně, mini barem a barevnou televizí se satelitními programy.

Stravování

All inclusive zahrnuje plnou penzi + džusy, nealkoholické nápoje, vodu, běžné značky alkoholických nápojů (whisky, gin, vodka), rozlévané stolní víno, pivo. V ceně jsou dále zahrnuty plážové aktivity (volejbal, šnorchlování), tenis (bez nočního osvětlení) a 1x v průběhu pobytu noční rybaření a návštěva sousedního ostrova. All inclusive bar je otevřen od 10 do 24 h.

Ostatní

Jednoduchý avšak velice příjemný resort.

Poloha

Tento ostrov se nachází na okraji jižního Ari atolu, 97 km od mezinárodního letiště Male, transfer hydroplánem trvá cca 35 min. Délka ostrova je cca 700 metrů a šířka cca 100 metrů.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat