Vyhledat zájezd

Vilový komplex Lily Beach Resort & Spa

Maledivy, Jižní Ari Atol

Strava All inclusive, All inclusive/ Platinum plan
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní, 21 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Deluxe Water Villa Lily Beach Resort & Spa
Hotel Lily Beach Resort & Spa
Hotel Lily Beach Spa &Resort
Hotelový komplex Lily Beach Resort and Spa
...
Počasí
29 °C - Možnost bouřky
29 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 89 590 Kč

Dostupných: 2 445 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Poloha

Nachází se na ostrově Huvahendhoo, jenž je součástí atolu Ari. Transfer z mezinárodního letiště v Malé zaber 25 minut letu hydroplánem.

Popis

Ke krásné pláži s bílým pískem to je vždy jen pár kroků.
V resortu najdeme dvě restaurace podávající pokrmy mezinárodní i asijské kuchyně – hlavní restauraci pod širým nebem Lily Maa a druhou restauraci Tamarind, bar, dva bazény se sladkou vodou, posilovnu, centrum vodních sportů a potápění, osvětlený tenisový kurt, stolní tenis, plážový volejbal, kulečník, šipky a lázně nabízející moderní i tradiční masáže a jiné procedury.
Rodiny s dětmi ocení přítomnost dětského klubu.

Sport a zábava

Mezi množstvím možných zábavních aktivit na prvním místě stojí potápění s hned 50 místy vhodnými k potápění v okolí, dále pak musíme zmínit motorizované i nemotorizované vodní sporty, výlety po ostrovech, rybaření, šnorchlování, piknik na pláži, večerní zábavu s živou hudbou, relaxaci v lázních, tenis, volejbal či posilovnu.

Ubytování

Tento luxusní resort byl v roce 2009 otevřen na maledivském ostrůvku Huvahendhoo dlouhém 660 metrů a širokém 110 metrů. Najdeme zde krásnou, čistou přírodu, 120 krásných vil a bungalovů, dvě restaurace, lázně a širokou nabídku možných aktivit včetně potápění a vodních sportů. Resort se pod heslem „dostupný luxus“ prezentuje svým prémiovým, all-inclusive, „platinovým“ plánem, který zaručí, že si vaši dovolenou nebudete muset kazit přemýšlením o penězích.
Na hosty zde čeká několik typů vil a apartmá vystavěných s použitím přírodních materiálů a kombinujících dřevo i kámen, stejně jako moderní design s tradiční maledivskou architekturu. K dispozici jsou plážové, vodní i rodinné vily, přičemž ve 36 z nich najdeme i vířivku. Jejich vybavení zahrnuje klimatizaci, stropní větrák, kávovar, bezpečnostní schránku, přístup k internetu, satelitní televizi s domácím kinem, terasu se sedací soupravou a denní postelí.

Ostatní

Jedná se o vysoce hodnocený, luxusní resort s krásnou lokalitou a širokou nabídkou aktivit, mezi jehož veliké přednosti patří skutečně všezahrnující, all-inclusive, „platinum“ plán.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat