Vyhledat zájezd

Hotel Lux* Maldives

Maledivy, Jižní Ari Atol, Dhidhoofinolhu

Strava All inclusive, Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 6 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 13 dní, 15 dní, 17 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Lux Maldives
Hotelový komplex Lux*Maldives
Hotelový komplex Lux*South Ari Atoll
LUX* Maldives
...
Počasí
29 °C - Bouřka
29 °C - Bouřka
Cena za osobu od 54 450 Kč

Dostupných: 1 444 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Poloha

Resort najdeme na ostrově Dhidhoofinolhu, jenž je součástí Jižního Ari atolu. Od mezinárodního letiště v hlavním městě Male ho dělí jen 25 minut letu hydroplánem.

Popis

Celý ostrov obklopuje krásná, 4 kilometry dlouhá pláž s bílým pískem.
Resort překypuje skvělými možnostmi, ať se jedná o jídlo, pití nebo sportovní a zábavní vyžití. Sedmičku skvělých restaurací, které servírují čerstvé a lehké pokrmy maledivské i dalších světových kuchyní, doplňuje šestice příjmených barů včetně vinného sklepa, kavárny, plážového baru a nočního klubu. Lázeňské centrum nabízí vybrané menu masáží a jiných procedur, saunu či parní lázeň. Dále jsou k dispozici dva plavecké bazény, fitness centrum, centrum vodních sportů a potápění, dva tenisové kurty, herní místnost, počítačová místnost, prádelna nebo butik. Samozřejmostí je 24hodinová pokojová služba.
Pro dětské hosty je připraven dětský klub a široká nabídka sportovních a zábavních aktivit.

Sport a zábava

Resort bez nejmenších potíží dostojí skvělé pověsti Malediv, co se týče podmínek pro vodní sporty, šnorchlování a potápění. Cetifikované potapěčské centrum pořádá pravidelné výpravy na nejkrásnější lokality v okolí, kde je možné obdivovat krásu podmořského světa. Mezi další možné aktivity patří vyhlídkové plavby na katamaránu či motorovém člunu, návštěvy okolních ostrovů nebo rybaření. Kdo by si chtěl na chvíli odpočinout od moře, může navštívit fitness centrum, zahrát si tenis, dopřát si masáž v lázních nebo předvést své taneční umění v nočním klubu.

Stravování

Snídaně.

Ostatní

Jedná se o nádherný a špičkově vybavený maledivský ostrovní rezort, který je vhodný i pro tu nejnáročnější klientelu. Všechny již zmíněné přednosti podtrhuje ještě přátelský servis na nejvyšší úrovni.

Ubytování

Ať už se chcete potápět, nebo si jen tak užívat tropického ráje, přepychový pětihvězdičkový ostrovní resort LUX* South Ari Atoll Vás uchvátí svým kouzlem. Sněhobílá pláž, tyrkysová laguna, tropické palmy, ale i nejmoderněji vybavené pokoje a vily, výtečné restaurace a příjemné bary, dva bazény, tenisové kurty, certifikované potápěčské centrum, lázeňské centrum - to vše podtrhuje svěží koncept resortů LUX*, který místo přebujelé opulence nabízí nové chápání luxusu, jež se nevzdaluje, ale přibližuje přírodě. Tento k životnímu prostředí šetrný resort najdeme na ostrově Dhidhoofinolhu 25 minut letu jihovýchodně od hlavního města Male.
Hosté mají na výběr z luxusních, prostorných a vzdušných pokojů, vil a apartmá, které jsou rozesety podél pláže či se vznášejí nad hladinou oceánu a poskytují výjimečné vybavení, jež uspokojí i ty nejnáročnější. Zahrnuje klimatizaci, stropní větrák, satelitní televizi s DVD přehrávačem, telefon, bezdrátové připojení k internetu, minibar, bezpečnostní schránku, vysoušeč vlasů a koupelnu s vanou a sprchou. S krásným prostředím je pojí dřevěná terasa ideální k relaxaci. K dispozici jsou i propojené pokoje vhodné pro rodiny.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat