Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Vilamendhoo Island Resort

Maledivy, Jižní Ari Atol

Strava All inclusive, Plná penze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 10 dní
Doprava Letecká
Počasí
29 °C - Oblačno

Exotické zájezdy

Ostatní

Splní vám sen o pohádkové dovolené na malebném ostrůvku obklopeným azurově modrým mořem, perlově bílými plážemi a tropickou vegetací. Na místě, které je právem nazýváno rájem, můžete relaxovat pod palmami, plavat, šnorchlovat, potápět se, objevovat pestrý podmořský život. Pokud váš sen o ráji představuje tropický ostrov se stíny palem, bílými písčitými plážemi a brilantní tyrkysovou vodou, pak jsou pro vás Maledivy ideální destinací. Hlavní atrakcí Malediv je jedinečné potápění, které zde provozuje asi 60 % všech turistů. Je zde mnoho potápěčských center, většina z nich je dosažitelná přímo z vašeho resortu. Dalším populárním sportem je windsurfing, sailing, parasailing, vodní lyžování. Oblíbené je také rybaření na palubě typické lodi dhoni. Poznámka: pokoj s výhledem do zahrady / transfer hydroplánem / Svatební cesty: mísa s ovocem, láhev vína, květinová výzdoba pokoje Poznámka:.

Popis

4 restaurace, 4 bary, bazén, dětský bazén, SPA centrum, fitness, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, kajaky, rybaření, tenis, plážový volejbal, badminton, fotbal, putting green, stolní tenis, billiard, pétanque, boutique, dětský klub, lékař, hlídání dětí, internetová kavárna.

Stravování

Plná penze.

Ubytování

13x garden pokoje, 111x beach vila, 30x jacuzzi beach vila a 30x jacuzzi water vila. Součástí každého pokoje je klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, internetová přípojka, koupelna, sprcha, WC, sedací souprava, terasa s plážovými lehátky.

Poloha

Svěží ostrov s bujnou vegetací s plážemi kolem celého ostrova. Nedávno renovovaný resort s přátelskou a neformální atmosférou se pyšní 1,5 km dlouhou pláží. Místní korálový útes nabízí vhodné podmínky pro šnorchlování.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Maledivy v lokalitě Jižní Ari Atol nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat