Vyhledat zájezd

Holiday Inn Hotel Resort Kandooma

Maledivy, Jižní Atol Male, Maledivy

Strava All inclusive, Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 13 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Holiday Inn Resort Kandooma
Hotel Holiday Inn Resort Kandooma
Hotel Holiday Inn Resort Kandooma Maldives
Počasí
29 °C - Jasno

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Poloha

South Male Atoll, vzdálenost od letiště 35 km - transfer rychlolodí 40 minut.

Popis

Přátelský resort s osobitým stylem, vybavený v námořnickém stylu, fantastické potápění a šnorchlování! Pro každého, kdo chce poznat neobyčejnou maledivskou pohostinnost ve společenské a uvolněné atmosféře.

Resort je poměrně rozlehlý a oblíbený především mezi mladší klientelou. Vily jsou prozářené - všechny v bílé barvě, se kterou kontrastují tropické barvy.
44 Beach vil, 11 Garden View Beach House, 69 Sea View Beach House, 20 vodních vil.

Ubytování

Beach vila - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, kávovar, citrus press, fén, telefon, SAT/TV, Wi-Fi internet zdarma, iPod přípojka, koupelna, sprcha, WC, balkon nebo terasa, sedací souprava. Možnost přistýlky a možnost ubytování 2 dětí.

Stravování

Snídaně.

Polopenze.

Plná penze.

Stay Indulgent ALL INCLUSIVE

- vše formou bufetu.

Možnost dokoupení Stay Spirited Beverage Package (nápojové All Inclusive).

Stay Indulgent ALL INCLUSIVE zahrnuje:* neomezenou komzumaci nápojů a jídel ve všech gastronomických zařízeních na ostrově* minibar vč. zmrzliny* denně šnorchlovací výlet* nemotorizované vodní sporty* 60 minutovou masáž na osobu a pobytStay Spirited Beverage Package zahrnuje:* vybraná červená a bílá vína po skleničkách* točené pivo* vybrané lihoviny* výběr moktejlů a koktejlů* nealko nápoje a džusy* Kandooma minerální vodu** popis těchto služeb je informativní, přesný popis může bý operativně změněn resortem s ohledem na sezónu, naplněnost resortu či nepředvídatelné situace.

Sport a zábava

2 restaurace, 4 bary, bazén, bazén s jacuzzi, dětský bazén, SPA centrum, fitness, jóga, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, parasailing, katamarány, kanoe, rybaření, plážový volejbal, boutique, dětský klub, konferenční sál, lékař, hlídání dětí, Wi-Fi internet zdarma, sejfy.

Ostatní

* NABÍDKA PRO NOVOMANŽELE - láhev sektu (při min. pobytu na 3 noci, do 6-ti měsíců od svatby); láhev sektu, jahody a čokoláda + romantická večeře o 3 chodech v Kitchen Restauraci (při pobytu min. na 6 nocí v Overwater Ville, do 6-ti měsíců od svatby)

* NABÍDKA PRO RODINY S DĚTMI - 1 dítě cestující aspoň s 1 dospělou osobou, má stravu z dětského menu v Kandooma Café ZDARMA za předpokladu, že si dospělá osoba objedná 1 hlavní jídlo

* PŘI POBYTU NA 10 NOCÍ a více - láhev vína a ovoce v pokoji po příjezdu

** popis těchto služeb je informativní, přesný popis může bý operativně změněn resortem s ohledem na sezónu, naplněnost resortu či nepředvídatelné situace.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Maledivy v lokalitě Jižní Atol Male nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat