Vyhledat zájezd

Velassaru Maldives (Ex. Laguna Maldives)

Maledivy, Jižní Atol Male

Strava Polopenze
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní, 21 dní
Doprava Letecká
Počasí
31 °C - Jasno

Exotické zájezdy

Poloha

Resort se nachází v Jižním Malé Atollu. Resort je vzdálen od letiště 12 km což je asi 30 minut lodí. Resort obklopuje krásná tyrkysově modrá barva moře, pláž s bílým pískem a tyrkysově modrá barva moře.

Popis

Recepce, Wi-Fi, 5 restaurací s místní a mezinárodní kuchyní, bary, bazén, dětský bazén, pokojový servis, lázně, sauna, masáže, prádelna, obchod se suvenýry. Písčitá u hotelu.

Sport a zábava

Vodní sporty, windsurfing, kanoe, volejbal, tenis, stolní tenis, potápění, rybaření.

Ubytování

132 pokojů, klimatizace ,koupelna s WC, fén, televize, DVD přehrávač, vířivka, minibar, trezor, telefon, čajový servis, trezor, terasa.

Stravování

Snídaně, za příplatek obědy a večeře.

Program

Pobytový zájezd na Maledivy Program pobytového zájezdu: 1. den : sraz 2 hodiny na letišti před plánovaným odletem, odbavení letu na trase Praha (Vídeň, Mnichov nebo Frankfurt) - Maledivy 2. den : přílet na Maledivy, transfer z letiště do hotelu, ubytování, volný program. 3.den - 2 dny před návratem: pobyt na Maledivách, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. 1. den před návratem : snídaně, volno, volný program, transfer na letiště, odbavení odletu, let na trase Maledivy - Praha (Vídeň, Mnichov nebo Frankfurt). Den návratu : přílet do Prahy (Vídně, Mnichova nebo Frankfurtu) POBYT V ZAHRANIČÍ JE MOŽNÉ SI PRODLOUŽIT !!! NA VYŽÁDÁNÍ VÁM ZAJISTÍME TERMÍN ODLETU A DOBU POBYTU DLE VAŠEHO PŘÁNÍ.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Maledivy v lokalitě Jižní Atol Male nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat