Vyhledat zájezd

Atmosphere Kanifushi Maldives

Maledivy, Lhaviyani Atol

Strava All inclusive
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní, 21 dní
Doprava Letecká
Počasí
31 °C - Jasno

Exotické zájezdy

Program

Pobytový zájezd na Maledivy Program pobytového zájezdu: 1. den : sraz 2 hodiny na letišti před plánovaným odletem, odbavení letu na trase Praha (Vídeň, Mnichov nebo Frankfurt) - Maledivy 2. den : přílet na Maledivy, transfer z letiště do hotelu, ubytování, volný program. 3.den - 2 dny před návratem: pobyt na Maledivách, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. 1. den před návratem : snídaně, volno, volný program, transfer na letiště, odbavení odletu, let na trase Maledivy - Praha (Vídeň, Mnichov nebo Frankfurt). Den návratu : přílet do Prahy (Vídně, Mnichova nebo Frankfurtu) POBYT V ZAHRANIČÍ JE MOŽNÉ SI PRODLOUŽIT !!! NA VYŽÁDÁNÍ VÁM ZAJISTÍME TERMÍN ODLETU A DOBU POBYTU DLE VAŠEHO PŘÁNÍ.

Poloha

Resort Atmosphere Kanifushi Maldives leží na větším ostrově s rozměry cca 2240 x 130 metrů. Bungalovy umístěné na pláži obklopuje tropická vegetace, pláž s bílým pískem a moře s tyrkysovou barvou. U resortu se nachází i korálový útes, který ocení milovníci šnorchlování a potápění. Mezinárodního letiště v Malé je vzdáleno cca 1šé km, což přestavuje cca 30 minut letu hydroplánem.

Sport a zábava

Posilovna, tenis, volejbal, petanque, vodní sporty, windusrfing, kánoe, katamaran, potápění, šnorchlování, výlety, rybaření.

Ubytování

Klimatizace, koupelna s WC, fén, Ipod připojení, telefon, televize, připojení k internetu, minibar, trezor, terasa.

Stravování

Ultra all inclusive.

Popis

Recepce, 5 restaurace s místní a mezinárodní kuchyní včetně vegetariánské restauace, bary, 2 bazény, 2 dětské bazény, dětský klub, hlídaní dětí, animační programy pro děti, lázně, masáže, obchůdek. Písečná u hotelu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Maledivy v lokalitě Lhaviyani Atol nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat