Vyhledat zájezd

Vilový komplex Komandoo Island Resort

Maledivy, Lhaviyani Atol

Strava All inclusive, All inclusive gold, Plná penze, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 6 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 13 dní, 15 dní, 17 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Komandoo Island Resort
Komandoo Island Resort & Spa
Počasí
29 °C - Bouřka
Cena za osobu od 95 000 Kč

Dostupných: 139 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená a potápění

Poloha

Komandoo se nachází na atolu Lhaviyani asi 130 kilometrů severně od mezinárodního letiště v Malé. Přesun hydroplánem trvá asi 50 minut.

Popis

Nádherná písčitá pláž kolem celého atolu.
Restaurace, bar, recepce, prádelna, telefon, fax a internet na recepci, obchod se suvenýry.
V resortu nemohou být ubytovány děti mladší 12 let.

Stravování

V ceně zájezdu je zahrnuta polopenze. Možnost plné penze nebo all inclusive za příplatek. All inclusive zahrnuje plnou penzi, odpolední čaj, nealkoholické nápoje, alkoholické nápoje běžných značek, všechny nápoje z minibaru (doplňován 1x denně), koktejly v baru, 50% slevu na balenou minerální vodu. Dále 1x za pobyt večeře v restauraci La-Aqua, 1 lekce potápění, 1 výlet lodí na moře. Volné použití kanoí a windsurfing.
Snídaně, oběd a večeře, vybrané rozlévané alkoholické a nealkoholické nápoje, nemotorizované vodní sporty.

Ostatní

Pěkný hotel na maledivském atolu s výbornými možnostmi potápění, pozorování podmořského světa či jen relaxování na prosluněných plážích.

Sport a zábava

Lázně Duniye nabízející velký výběr z léčebných terapií čerpajících z maledivských tradic využívajících přírodní přístup k péči o pleť i tělo. K dispozici máte také malé fitness centrum, badmintonové a volejbalové hřiště, můžete si zahrát stolní tenis a šipky. Místo je také jako stvořené pro potápění. Součástí komplexu je PADI potápěčské centrum nabízející potápěčské kurzy i špičkové vybavení.

Ubytování

Okouzlující resort Komandoo na atolu Lhaviyani Vás nadchne svou izolovaností od moderního světa. Resort je "klidovou zónou" a neubytovává děti do 12 let.
Atraktivní plážové vily vystavěné ze dřeva s nádherným nábytkem. Součástí každé vily je prostorná terasa s výhledem na pláž, koupelna částečně pod širým nebem s toaletou, dvojitým umyvadlem a fénem. Další možností ubytování je deset Jaccuzi plážových vil, které nabízí romantický výhled na Indický oceán jen pár kroků od nádherné laguny. Každá vila má svou malou tropickou zahradu a vířivku. Tyto vily mají prostorné ložnice, deluxe koupelny a obývací část. Jsou vybaveny exkluzivním nábytkem. Posledním typem ubytování jsou Jacuzzi vodní vily vystavěné na dřevěných pilířích s romantickým výhledem z částečně zastřešené terasy. Užijte si výhled na Indický oceán nebo na mladé žraloky lovící rejnoky v laguně. Také tyto vily mají prostorné ložnice, obytnou část, vířivku s výhledem na tyrkysovou lagunu a jsou nádherně zařízeny týkovým nábytkem.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat