Vyhledat zájezd

Hotel Kuredu Island Resort - Beach Villa

Maledivy, Lhaviyani Atol

Strava All inclusive, All inclusive gold, Plná penze, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 6 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní, 21 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Beach Villa Kuredu Island Resort
Bungalovy Kuredu Island Resort
Bungalovy Kuredu Island Resort and Spa
Garden Bungalov Kuredu Island Resort
...
Počasí
30 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 53 890 Kč

Dostupných: 598 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Poloha

Tento ostrov se nachází na atolu Lhaviyani, 80 mil severně od mezinárodního letiště Hulhule. Je rozdělen na dvě části – Kuredu Maldives Resort a Sangu Resort. Transfer z letiště trvá zhruba 50 minut letu hydroplánem.

Sport a zábava

Hotel pořádá řadu výletů a exkurzí (poznávání dalších ostrovů, hlavního města atolu Lhaviyani, továrny na zpracování ryb, projížďka na luxusní jachtě Britt, výlety při západu slunce, noční výlet na ostrov Robinson, rybářské výlety atd.). Dále můžete využít služeb centra vodních sportů a potápěčského centra, lázní, posilovny atd.

Ubytování

Luxusní čtyřhvězdičkový Kuredu Island Resort se nachází na atolu Lhaviyani, který je známý pro svůj úžasný podmořský svět. Na ostrově se také nachází tři kilometry dlouhá pláž s bílým pískem. Exotické maledivské propojené bungalovy, plážové vily a vodní vily dokreslují prostředí tropického ráje.
Jako základní typ ubytování nabízíme plážové vily (na vyžádání levnější zahradní nebo plážový bungalov - tyto ale bývají několik měsíců dopředu vyprodány). Za příplatek nabízíme vodní vily. Plážové (beach) vily jsou velmi prostorné a nachází se kolem celého ostrova. Na pokojích jen několik metrů od moře naleznete klimatizaci, větrák, CD přehrávač, TV, trezor, minibar, příslušenství na vaření kávy a čaje, k dispozici je zdarma připojení k internetu. Před vilkou je malá terasa s výhledem na moře. Obsazenost maximálně 3 dospělé osoby, případě 2 dospělí a 1 dítě.

Stravování

All inclusive. Lze zajistit i ubytování s polopenzí, plnou penzí či gold all inclusive.
Za příplatek je možné zajistit stravování formou All Inclusive Plus: v ceně zahrnuta snídaně, oběd a večeře ve Vaší hlavní restauraci, plus nápoje (voda, limonáda, coca cola, tonic, sprite, fanta, čaj, ledový čaj, káva, balené ovocné džusy, rozlévané víno - červené, bílé, rosé; pivo, Whiskey, Vodka, Gin, Rum, Tequila, Brandy a denní nabídka koktejlů). V ceně je zahrnuta také limitovaná konzumace nápojů z minibaru: voda, nealkoholické nápoje, pivo, čaj, káva, ledový čaj, ledová káva. V ceně balíčku All Inclusive Plus je dále zahrnut vstup do fitness centra, denně vstup na tenisový kurt, badminton a volejbalové hřiště, stolní tenis, billiard, kulečník, šipky, fotbal, zapůjčení kajaků a prken na windsurfing. Pro hosty je dále zdarma 1 půlhodinová lekce windsurfingu, 1 půlhodinová lekce golfu (driving range), půlhodinové šnorchlování (všechny aktivity v rámci skupiny) a sunset cruise.

Popis

3 kilometry dlouhá pláž s bílým pískem.
V resortu naleznete prostorný bazén, posilovnu, lázně, tenisové a volejbalové kurty, golfové hřiště, centrum vodních sportů (windsurfing, katamarány, kanoe, vodní lyže atd.), potápěčské centrum, centrum pořádání exkurzí a výletů a diskotéku. Užít si můžete i večery s živou hudbou či lekce aerobiku. Využít můžete také hotelových služby organizování svateb a líbánek. V resortu se nachází také několik restaurací a barů, ve kterých budete moci ochutnat místní speciality, asijskou i mezinárodní kuchyni a různé alko a nealko nápoje dle vlastního výběru. V hotelu se mimo jiné nachází recepce, společenská místnost s televizí a knihovnou, obchod se suvenýry, zlatnictví, foto obchod, obchod s potápěčským vybavením, lékař a prádelna. V hotelu je zdarma k dispozici připojení na internet.

Ostatní

Perfektní resort vhodný pro aktivní i pasivní návštěvníky, kteří dokáží ocenit vysoký standard služeb. Velmi vhodné pro rodiny s dětmi, vynikající šnorchlování na "house reef", i potápění. Krásné písečné pláže (velmi jemný bílý písek). Dobrý bar a sportovní vybavení. Nádherný písečný výběžek (západy slunce). Resort má jedinou nevýhodu - je velmi často plně obsazen.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat