Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Palm Beach Resort

Maledivy, Lhaviyani Atol

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní, 21 dní
Doprava Letecká , Vlastní
Další názvy
Hotel Palm Beach Resort & Spa
Hotel Palm Beach Resort & Spa Maldives
Hotelový komplex Palm Beach Resort Spa Maldives
Vily Palm Beach Resort a Spa
Počasí
30 °C - Možnost bouřky
30 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 34 990 Kč

Dostupných: 1 371 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění

Poloha

Resort se nachází na atolu Lhaviyani, od Male ho dělí 40 minut letu.

Popis

Součástí resortu jsou 3 restaurace s širokým výběrem italské a mezinárdoní kuchyně i místních specialit a 2 bary (bar u bazénu a plážový bar). Nechte se hýčkat v lázeňském centru Coconut Spa Center, které nabízí luxusní lázeňské procedury založené na tradičních asijských přístupech a přírodních produktech. V resortu je k dispozici také potapěčské centrum Palm Beach, bazén, 2 tenisové kurty, squashový kurt, fotbalové hřiště, billiard, prostor pro stolní tenis, fitness centrum/tělocvična a turecké lázně.
Resort nabízí svým hostům prostor vyhrazený pro děti umístěný nedaleko baru u bazénu – k dispozici je zde malý dětský bazén, fotbalové hřiště, stolní fotbal a stolní tenis. Resort nabízí také službu hlídání dětí.

Sport a zábava

Hosté se mohou těšit na nabídku volnočasových aktivit zahrnující vodní sporty (potápění, šnorchlování, vodní lyže, kanoe, wake-boarding, windsurfing, jízda na katamaránu), tenis, squash, fotbal, billiard, stolní tenis, plážový volejbal, jízdu na kole, fitness centrum/tělocvičnu a výlety, během kterých můžete blíže poznat atol Lhaviyani. Resort pro své hosty pravidelně pořádá turnaje v plážovém volejbalu, večírky a akce s živou hudbou. Následující služby / aktivity jsou zpoplatněny: potápění, rybaření, motorizované vodní sporty, jízda na katamaránu, sporty s lektorem, lázeňské centrum.

Stravování

Plná penze včetně nealkoholických nápojů, minerální vody, piva, kávy, čaje a nápoje na uvítanou.

Ubytování

Jedná se o oblíbený ostrovní resort lemovaný čtyřkilometrovým pruhem bílé písečné pláže.Resort nabízí plný komfort a příjemné prostředí, představuje spojení italské pohostinnosti a maledivské pohody. Resort je vhodný mimojiné pro rodiny s dětmi.
Jako základní typ ubytování nabízíme pokoje Club Diving Room o velikosti 45 m2, umístěné poblíž potápěčského centra. Tyto pokoje v tradičním maledivském stylu jsou vybaveny klimatizací, satelitní televizí, telefonem, DVD přehrávačem, minibarem, trezorem a vysoušečem vlasů. Samozřejmostí je sprcha, prostor pro posezení a velký prostor pro převlékání - pokoje jsou vhodné mimojiné pro potápěče. Jako další typ ubytování nabízíme Garden Villas, vilky o rozloze 80 m2, obklopené zelení. Zahradní vilky v tradičním maledivském stylu jsou vybaveny satelitní televizí, telefonem, trezorem, minibarem, DVD přehrávačem, vysoušečem vlasů a klimatizací. K vilkám patří oddělená koupelna pod širým nebem a prostorná veranda / prostor před vilou. Zahradní vilky jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Za příplatek je možné zajistit ubytování v jedné z pohodlných suit nebo vilek (pokoje vyšší kategorie).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat