Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Cinnamon Hakuraa Huraa Maldives - Vodní Bungalovy

Maledivy, Meemu Atol

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 17 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Bungalovy Cinnamon Hakuraa Huraa Maldives
Hotel Cinnamon Hakuraa Huraa Maldives
Hotelový resort Cinnamon Hakuraa Huraa Maldives (ex Chaaya Lagoon Hakuraa Huraa)
Počasí
29 °C - Jasno
29 °C - Jasno
Cena za osobu od 62 290 Kč

Dostupných: 1 539 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Sport a zábava

Windsurfing, kanoe, šlapadla, šnorchlování, potápění, rybaření.

Ubytování

Klimatizace, koupelna s WC, fén, telefon, televize, připojení k internetu za poplatek, varná konvice, žehlička a žehlící prkno, minibar, trezor a terasa.

Stravování

Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, odpolední lehké občerstvení, nealkoholické nápoje, pivo, rozlévané víno a standardní alkoholické nápoje. Vše v místech a čase určené hotelem.

Program

Pobytový zájezd na Maledivy 1. den : sraz 2 hodiny na letišti před plánovaným odletem, odbavení letu na trase Praha (Vídeň, Mnichov nebo Frankfurt) - Maledivy 2. den : přílet na Maledivy, transfer z letiště do hotelu, ubytování, volný program. 3.den - 2 dny před návratem: pobyt na Maledivách, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. 1. den před návratem : snídaně, volno, volný program, transfer na letiště, odbavení odletu, let na trase Maledivy - Praha (Vídeň, Mnichov nebo Frankfurt). Den návratu : přílet do Prahy (Vídně, Mnichova nebo Frankfurtu) POBYT V ZAHRANIČÍ JE MOŽNÉ SI PRODLOUŽIT !!! NA VYŽÁDÁNÍ VÁM ZAJISTÍME TERMÍN ODLETU A DOBU POBYTU DLE VAŠEHO PŘÁNÍ.

Poloha

Cinnamon Hakuraa Huraa leží na Meemu atolu. Resort obklopuje pěkná tropická zahrada, palmový háj a pláž s bílým pískem. Na resortu se nachází 2 typy bungalovů, beach bungalovy a 70 vodních bungalovů. Resort je vzdálený od letiště v Malé 130 km což trvá cca 35 minut letu hydroplánem.

Popis

Recepce, 2 restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, 2 bary, bazén, obchůdek, lázně, masážě, prádelna.Písčitá s bílým pískem.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat