Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Soneva Jani - vodní bungalovy

Maledivy, Noonu Atol

Strava Plná penze, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Počasí
32 °C - Možnost deště

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Poloha

Resort Soneva Jani se nachází na Noonu Atolu, má 25 bungalovů, které obklopuje nádherná laguna a pláž s bílým pískem. Mezinárodní letiště v Malé je vzdáleno od resortu cca150 km, což představuje cca 60 minut letu hydroplánem.

Popis

Recepce, 3 restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, kavárna, vinárna, 2 bary, lázně, masáže, manikúra, pedikúra, waxing, boutique, kino, klenotnictví, obchod se suvenýry, hvězdárna, knihovna.

Program

Pobytový zájezd na Maledivy 1. den : sraz 2 hodiny na letišti před plánovaným odletem, odbavení letu na trase Praha (Vídeň, Mnichov nebo Frankfurt) - Maledivy 2. den : přílet na Maledivy, transfer z letiště do hotelu, ubytování, volný program. 3.den - 2 dny před návratem: pobyt na Maledivách, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. 1. den před návratem : snídaně, volno, volný program, transfer na letiště, odbavení odletu, let na trase Maledivy - Praha (Vídeň, Mnichov nebo Frankfurt). Den návratu : přílet do Prahy (Vídně, Mnichova nebo Frankfurtu)

Sport a zábava

Občasné animační programy, posilovna, tenis, joga, plážový volejbal, vodní sporty na pláži, šnorchlování, potápění, výlety a rybaření.

Ubytování

Ubytování ve vodních bungalovech má luxusní vybavení, bungalovy mají od 411 m2. Klimatizace, open air koupelna, sprcha a WC, fén, ventilátor, minibar, trezor, varná konvice, kávovar, telefon, internetová přípojka, terasa, sedací souprava, plážová lehátka se slunečníky, kola, terasa, privátní bazén. Bungalovy umožňují ubytovat 2 děti na pokoji s rodiči.

Stravování

Snídaně formou bufetu, za příplatek obědy a večeře.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Maledivy v lokalitě Noonu Atol nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat