Vyhledat zájezd

Velaa Private Island

Maledivy, Noonu Atol

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 13 dní, 17 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotelový komplex Velaa Private Island
Hotelový resort Velaa Private Island
Počasí
28 °C - Možnost bouřky

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Popis

Resort je vybaven tak, aby poskytoval perfektní zázemí těm nejnáročnějším klientům. Vybavení resortu tvoří 3 restaurace, 2 bary, vinný sklep, unikátní golfová akademie, spa centrum s místností plnou sněhu (první „snow room“ na Maledivách) a nabídkou procedur, které si není možné dopřát nikde jinde na světě, potápěčské centrum a centrum vodních sportů, fitness centrum, pavilon pro jógu, tenisové a squashové kurty, fotbalové hřiště, lezecká stěna, stolní tenis, knihovna a obchůdek se suvenýry.Pro nejmenší hosty je připraven dětský klub nazvaný The Lha Velaa („Želvička“), díky kterému si rodiny s dětmi maximálně užijí svůj pobyt v resortu.

Sport a zábava

Během dovolené v tomto resortu čeká na hosty množství skvělých zážitků. Goflisté si přijdou na své na 170 metrech perfektně udržovaných greenů, kompletní relaxaci těla i mysli nabízí lázeňské zařízení Spa My Blend by Clarins a hosté, kteří preferují aktivní styl dovolené, si mohou vybrat z bohaté nabídky sportů. Z vodních sportů je k dispozici windsurging, kitesurfing, kajak, pronájem scooteru, lodi nebo katamaránu, seabob, jet ski a potápění. Dále si hosté mohou zahrát tenis, stolní tenis, squash, fotbal, plážový volejbal, k dispozici je lezecká stěna, fitness centrum a vyvýšený pavilon pro příznivce jógy s krásným výhledem na golfové hřiště. Samozřejmostí je zajímavá nabídka výletů, během kterých mohou hosté blíže poznávat okolí ostrova a podmořský život. Doporučujeme pozorování delfínů nebo privátní výlet ponorkou.

Ubytování

Privátní prostředí a komfort jsou prvky, na které je v resortu kladen velký důraz. K dispozici je 43 privátních vil, domů a residencí, včetně dvou čtyř-ložnicových residencí, ve kterých je pamatováno na každý detail. 18 vil se nachází nad vodní hladinou a pokud toužíte po opravdu privátní dovolené, můžete se ubytovat v Romantic Pool Residence, kam je možné se dostat pouze lodí. Jako základní typ ubytování nabízíme Beach Pool Villas – elegantní plážové vily s privátním bazénkem. Kromě prostorného a pohodlného interiéru je zde k dispozici vnitřní i venkovní koupelna, zahradní atrium a prostor pro relaxaci, kde si můžete vychutnávat příjemné sluneční paprsky, šumění oceánu nebo třeba večeři při západu slunce. K dispozici je pro vás také privátní butler, který se postará o bezchybný průběh Vaší dovolené snů.

Stravování

Kulinářské zážitky jsou samozřejmou součástí pobytu ve Velaa Private Island. Těšit se můžete na speciality, jejichž příprava byla konzultována s Adeline Grattard z Paříže, která za své gastronomické umění získala michelinskou hvězdu. V resortu mohou hosté vybírat ze tří restaurací a dvou barů s bohatým výběrem pokrmů z různých koutů světa. Je třeba zmínit také vinný sklep, který nabízí nejrůznější exkluzivní vína a zaujme Vás svým netradičním designem a umístěním. Pokud preferujete soukromí, můžete se stravovat v privátním prostředí vlastní vily, a při speciálních příležitostech nabízí resort svým hostům večeře na netradičních místech dle jejich výběru.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Maledivy v lokalitě Noonu Atol nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat