Vyhledat zájezd

Adaaran Meedhupparu Beach Villa

Maledivy, Raa Atol

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 6 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní, 21 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Adaaran Meedhupparu Water Villas
Adaaran Select Meedhupparu Resort
Bungalovy Adaaran Select Meedhupparu
Bungalovy adaraan select meedhuparu
...
Počasí
30 °C - Jasno
Cena za osobu od 43 990 Kč

Dostupných: 238 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Poloha

Adaaran Meedhupparu Beach Villa****, Raa atol: Velmi příjemný resort se nachází na Raa atolu vzdáleném 130 km od mezinárodního letiště Male, transfer hydroplánem trvá cca 40 minut, je zde 215 plážových bungalovů.

Ubytování

Adaaran Meedhupparu Beach Villa****, Raa atol: Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, studenou a teplou vodou, minibarem, trezorem, fénwm, telefonem s mezinárodní předvolbou a příslušenstvím na vaření kávy a čaje.Max. 1 přistýlka na pokoji. V základní ceně zájezdu je transfer a ubytování typu Beach vila.

Stravování

Adaaran Meedhupparu Beach Villa****, Raa atol: All Inclusive - snídaně, obědy, večeře formou bufetu, celodenní občerstvení, nealko nápoje, základní výběr alkoholických nápojů.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z letiště Praha - Ruzyně. Odbavení na letišti 2 hodiny před odletem.

Den 2: PŘÍLET NA MALEDIVY: Přílet na Maledivy do hlavního města Malé. Transfer do hotelu dle výběru. Ubytování, volno.

Den 3: POBYT U MOŘE: Snídaně. Volný program na opalování, koupání, sportování a výlety. Maledivy tvoří celkem 1.200 ostrůvků, jež vytvářejí cel kem 19 souostroví. Na těchto atolech - původem korálových ostrovech na vrcholech podmořských sopek se určitě nebudete nudit. Překrásné pláže s jemným bílým pískem, teplé průzračné moře Indického oceánu a příjemné tropické podnebí jsou zárukou Vaší spokojenosti. Vyznavači potápění a šnorchlování zde mohou pozorovat rozmanité korálové útesy a podmořský svět, můžete si vybrat z pestré nabídky vodních sportů a jiných sportovních aktivit či obdivovat tropickou přírodu s množstvím palem.

Den 9: ODLET DO PRAHY: Snídaně. Transfer na letiště v Malé a odlet do Prahy.

Popis

Adaaran Meedhupparu Beach Villa****, Raa atol: 2 restaurace, 3 bary, obchod se suvenýry, internet, zlatnictví, prádelna, lázně, sauna, vířivka, parní lázně, fitness centrum, potápěčské centrum.S jemným bílým pískem.

Sport a zábava

Adaaran Meedhupparu Beach Villa****, Raa atol: Centrum vodních sportů (šnorchlování, windsurfing, kánoe, aj.), potápění, plážový volejbal, badminton, fotbal, tenis, stolní tenis, rybaření, animační programy, karaoke, živá hudba.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat