Vyhledat zájezd

Hotel Adaaran Select Meedhupparu

Maledivy, Raa Atol

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 6 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní, 21 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Adaaran Select Meedhupparu Resort
Adaaran Select Meedhupparu Resort - SUMMER SPEC
Bungalovy Adaaran Select Meedhupparu
Bungalovy adaraan select meedhuparu
...
Počasí
29 °C - Jasno
Cena za osobu od 58 990 Kč

Dostupných: 237 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Poloha

Velmi příjemný resort se nachází na Raa atolu vzdáleném 130 km od mezinárodního letiště Male, transfer hydroplánem trvá cca 40 minut. Je obklopený krásnými plážemi s jemným bílým pískem.

Popis

2 restaurace, 3 bary, obchod se suvenýry, internet, zlatnictví, prádelna, lázně (včetně ajurvédy), sauna, vířivka, parní lázně, fitness centrum, potápěčské centrum, centrum vodních sportů (šnorchlování, windsurfing, kánoe, aj.), potápění, plážový volejbal, badminton, fotbal, tenis, stolní tenis, rybaření, animační programy, karaoke, živá hudba.

Ubytování

Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, studenou a teplou vodou, miniledničkou, trezorem, vysoušečem vlasů, telefonem s mezinárodní předvolbou a příslušenstvím na vaření kávy a čaje.

Stravování

All Inclusive.

Ostatní

Splní vám sen o pohádkové dovolené na malebném ostrůvku obklopeným azurově modrým mořem, perlově bílými plážemi a tropickou vegetací. Na místě, které je právem nazýváno rájem, můžete relaxovat pod palmami, plavat, šnorchlovat, potápět se, objevovat pestrý podmořský život. Pokud váš sen o ráji představuje tropický ostrov se stíny palem, bílými písčitými plážemi a brilantní tyrkysovou vodou, pak jsou pro vás Maledivy ideální destinací. Hlavní atrakcí Malediv je jedinečné potápění, které zde provozuje asi 60 % všech turistů. Je zde mnoho potápěčských center, většina z nich je dosažitelná přímo z vašeho resortu. Dalším populárním sportem je windsurfing, sailing, parasailing, vodní lyžování. Oblíbené je také rybaření na palubě typické lodi dhoni. Poznámka: plážový bungalov/ all inclusive / transfer hydroplánem Poznámka:.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat