Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Adaaran Prestige Water Villas

Maledivy, Raa Atol

Strava All inclusive, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Adaaran Prestige Water Villas (Meedhupparu - Vodní Bungalovy)
Hotelový resort Adaaran Water Villas
Počasí
29 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 66 690 Kč

Dostupných: 2 492 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Ubytování

Vodní vila - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, espresso přístroj, telefon, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, jacuzzi, terasa, sedací souprava, plážová lehátka se slunečníky.
Vodní vila - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, espresso přístroj, telefon, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, jacuzzi, terasa, sedací souprava, plážová lehátka se slunečníky.

Stravování

Formou ALL INCLUSIVE Gold Plan - kombinace á la carte a bufetu.ALL INCLUSIVE Gold Plan zahrnuje:* snídaně, obědy a večeře v hlavní restauraci* výběr z nealkoholických a alkoholických nápojů - nealko, čaj, káva, pivo, víno, džusy, minerální vody, koktejly a likéry (premium značky, šampaňské a sekty za příplatek) - po skleničkách* snacks, zmrzlinu, kávu a čaj* vybrané sportovní aktivity* minibar (doplňován denně) – 4 piva, 4 láhve džusu, 5 lahví nealko nápojů, 2 čokolády, 2 láhve minerální vody* 1x večeře na pláži za pobyt* 1x masáž na osobu a pobyt* 1x výlet na šnorchlování za pobyt* 1x úvodní lekce potápění za pobyt** popis těchto služeb je informativní, přesný popis může být operativně změněn resortem s ohledem na sezónu, naplněnost resortu či nepředvídatelné situace.

Ostatní

Oblíbený resort s ležérní atmosférou v odlehlém koutu Malediv s dobrým poměrem kvality a ceny!.
Transfer - hydroplán ALL INCLUSIVE Gold v ceně pouze vodní vily s jacuzzi na terase Wi-fi internet zdarma.
Oblíbený resort s ležérní atmosférou v odlehlém koutu Malediv s dobrým poměrem kvality a ceny!.
*** NABÍDKA PRO NOVOMANŽELE - láhev sektu a domácí čokoláda.** popis těchto služeb je informativní, přesný popis může být operativně změněn resortem s ohledem na sezónu, naplněnost resortu či nepředvídatelné situace.
Http://www.adaaran.com/prestigewatervillas.

Poloha

136 km od letiště v Malé v blízkosti nedotčených potápěčských lokalit.
Raa Atoll, vzdálenost od letiště 136 km – transfer hydroplánem 45 minut.
Délka cca 750 m, šířka cca 290 m.

Popis

Jediný resort v Raa Atollu, na ostrově, kde kromě plážových vil Adaaran Select Meedhupparu a ayurvédské vesnice najdete oddělenou část s vodními vilami, která funguje jako letovisko v letovisku a kam klienti z pevniny a z plážového ubytování nemají přístup. Klienti z vodních vil však mají přístup na celý ostrov. Resort je vyhledávaný především milovníky vodních sportů a potápění. K dispozici klientům je Butler Service. 20 vodních vil.
Restaurace, bar, bazén, SPA centrum, fitness, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, vodní lyže, katamarány, kanoe, rybaření, tenis, plážový volejbal, badminton, stolní tenis, biliard, Wi-fi internet zdarma.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat