Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Vily Park Hyatt Maldives Hadahaa

Maledivy, Raa Atol

Strava Plná penze, Polopenze, Snídaně, Ultra all inclusive
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní
Doprava Letecká
Cena za osobu od 86 740 Kč

Dostupných: 351 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy

Ubytování

Park vila - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, Nespresso přístroj, fén, telefon, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, Wi-fi internet zdarma, iPad, iPod přípojka, open air koupelna se zahradou, sprcha, WC, venkovní sprcha, ložnice s obývacím prostorem, terasa, plážová lehátka se slunečníky. Možnost přistýlky.

Stravování

Snídaně, možnost dokoupení polopenze, plné penze nebo Pure Hadahaa-A Complete Experience (obdoba Ultra ALL INCLUSIVE) – vše formou servírovaného menu či á la carte.PURE HADAHAA A-COMPLETE EXPERIENCE zahrnuje:* neomezenou konzumaci nápojů a jídel ve všech restauracích a barech* snídaně, obědy a večeře formou á la carte v restauraci The Dining Room* alkoholické nápoje (výběr prémiových značek lihovin a likérů, pivo, víno)* večeři á la carte v restauraci The Island Grill* BBQ a Maledivský večer během pobytu* 1x privátní večeři na pláži* minibar zdarma* výlet - potápění Reef Exploration s průvodcem** popis těchto služeb je informativní, přesný popis může být operativně změněn resortem s ohledem na sezónu, naplněnost resortu či nepředvídatelné situace.

Popis

Ostrov plný kokosových palem, banánovníků a tropických rostlin je obehnaný panenskými plážemi a neposkvrněnými korálovými útesy plnými podmořského života. Gaafu Alifu Atoll patří mezi největší a nejhlubší přírodní atoly na světě. Ostrov samotný se nachází naprosto osamoceně od okolního světa cca 55 km od rovníku. Hlavním designérem tohoto resortu je světově uznávaný a cenami ověnčený architekt Chan Soo Khian ze Singapuru, který ve svém projektu především angažoval přírodu a její přirozenou a ničím nesvazovanou krásu. Design a celková konstrukce všeho na ostrově byla důsledně podřízena ochraně životního prostředí jako celku. Snažil se své stavby implementovat do místního ekosystému a vyhnout se jeho rozvrácení. Nic nerozvracuje, ale vše integruje v jeden úžasný celek a to je jeho největší výhrou. 16 Park vil, 20 Park vil s bazénem a 14 Park Water vil, všechny zařízené v minimalistickém stylu.
2 restaurace, bar, 2 bazény, SPA centrum, fitness, jóga, potápění, šnorchlování, windsurfing, katamarány, kanoe, rybaření, volejbal, boutique, lékař, Wi-fi internet zdarma, půjčovna CD/DVD.

Ostatní

Designový resort otevřený v srpnu 2009 poskytuje možnost lenošení na liduprázdných plážích, stejně tak jako možnost objevování dechberoucích oceánských dobrodružství.
Transfer - vnitrostátní let a rychloloď možnost příplatku na Premium ALL INCLUSIVE prostorné vily v moderním designu luxusní útočiště v panenském ráji Wi-fi internet zdarma.
* NABÍDKA PRO NOVOMANŽELE - láhev sektu + lázeňská procedura 30 minut pro 2 osoby (do 6-ti měsíců od svatby)** popis těchto služeb je informativní, přesný popis může být operativně změněn resortem s ohledem na sezónu, naplněnost resortu či nepředvídatelné situace.
Poznámka: Za příplatek možnost ubytováni ve vile s bazénem nebo ve vodní vile.
Http://maldives.hadahaa.park.hyatt.com.

Poloha

405 km od letiště v Malé 55 km severně od rovníku v jednom z největších a nejhlubších atolů světa.
Gaafu Alifu Atoll, vzdálenost od letiště 405 km – vnitrostátní let 60 minut, dále pak rychlolodí 30 minut.
Délka cca 420 m, šířka cca 300 m.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat