Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Gangehi

Maledivy, Severní Ari Atol, Gangehi

Strava All inclusive, Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní, 21 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Pokoje Gangehi Island Resort
Počasí
30 °C - Možnost bouřky
30 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 43 150 Kč

Dostupných: 1 704 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy

Popis

Recepce, restaurace, bary, TV místnost s filmy, dobře zařízené fitness centrum, ošetřovna s asistentem přimáře a lékařskou pomoci nonstop, obchod s krejčovskýma službama, knihovna, zázvorové lázně, potápěčské centrum, Hosté mohou využívat WiFi připojení zdarma v Lobby, Kandu Bar a ve všech pokojích. Naši personál mluví anglicky, italsky, německy, francouzky, španělsky, arabsky, hindsky a divehsky. Zde můžete mít i svatbu pod hladinou moře. Bílá písčitá pláž s dlouhou velkolepou písčinou a teplými tyrkysovými lagunami. Pláž je vybavena slunečníky a lehátky.

Poloha

Hotel Gangehi se nachází v tropickém ráji s bílými písčitými plážemi, dlouhou a velkolepou písčinou a teplými tyrkysovými lagunami. Jedná se o malý luxusní resort vnořený mezi jednu z nejkrásnějších dech beroucí útesy na světě. Tento hotel vám dopřeje, abyste si užili přírodní krásu Malediv v tomto odlehlém a mirumilovném ostrově. Hotel sídlí na okraji Severní Ari Atol. Tento odlehlý a pokojný ostrov má bujnou vegetací, na jedné straně je ohraničená korálovým útesem poblíž pobřeží, na druhé straně se otevírá do široké laguny. Chráněná svým bariérovým útesem, ostrov je perla z bílého písku, ve stínu kokosových palem a obklopen krystalově čistým mořem, které umožňuje poznat mořský život, plavat okolo korálu s mořskými želvy, rejnokami, delfínami a dalšími.

Sport a zábava

Animační programy, potápění, plavání, šnorchlování, sjížďění na kánoi, jóga, volleyball, procházení se, rybolov, romantické plavby.

Ubytování

Tento hotel je cenově dostupný, a přitom nabízí luxusní pokoje, unikátní tradiční vzhled, vysokou kvalitu a komfort pro perfektní dovolenou. Hosté mohou využít pokojových služeb nebo prádelny. Všechny pokoje a villy mají očíslované slunečníky a lehátka. Wifi připojení ve všech pokojích zdarma. Všechny pokoje a vily se uklízí 2x denně.

Stravování

Hlavní restaurace s výhledem na moře a pláž nabízí vynikající italské speciality, orientální a mezinárodní kuchyni. Snídaně, obědy a večeře jsou formou bufetu. Soukromé nebo romantické večeře, mořské plody, čerstvé humry mohou být zpoplatněny.

Program

Program pobytového zájezdu: 1. den : sraz 2 hodiny na letišti před plánovaným odletem, odbavení letu na trase Praha (Vídeň, Mnichov nebo Frankfurt) - Maledivy 2. den : přílet na Maledivy, transfer z letiště do hotelu, ubytování, volný program. 3.den - 2 dny před návratem: pobyt na Maledivách, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. 1. den před návratem : snídaně, volno, volný program, transfer na letiště, odbavení odletu, let na trase Maledivy - Praha (Vídeň, Mnichov nebo Frankfurt). Den návratu : přílet do Prahy (Vídně, Mnichova nebo Frankfurtu) POBYT V ZAHRANIČÍ JE MOŽNÉ SI PRODLOUŽIT !!! NA VYŽÁDÁNÍ VÁM ZAJISTÍME TERMÍN ODLETU A DOBU POBYTU DLE VAŠEHO PŘÁNÍ.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat