Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel W Maldives

Maledivy, Severní Ari Atol

Strava Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 10 dní, 13 dní, 17 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel W Retreat and Spa
Počasí
30 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 89 530 Kč

Dostupných: 642 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Stravování

Snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze - vše formou kombinace bufetu a servírovaného menu či á la carte.

Ostatní

Elegantní a velmi nápaditý boutique resort s příjemnou atmosférou pro náročné!.
Transfer - hydroplán nádherný útes plný želv, mant a žraloků ubytování s privátními bazény možnost ubytování až 2 dětí v pokoji s rodiči Wi-fi internet zdarma.
Elegantní a velmi nápaditý boutique resort s příjemnou atmosférou pro náročné!.
*** NABÍDKA PRO NOVOMANŽELE* šampaňské po příletu* dárek od resortu a ve vile Twilight překvapení z kaviáru a vodky (min. 4 noci)* privátní večeře pod hvězdami* kredit ve výši 100 USD na útratu v lázních (min. 7 nocí)** popis těchto služeb je informativní, přesný popis může být operativně změněn resortem s ohledem na sezónu, naplněnost resortu či nepředvídatelné situace.
Http://www.starwoodhotels.com/whotels/property/overview/index.html?propertyID=1585.
Poznámka: Za příplatek možnost ubytování ve vodní Ocean Oasis vile nebo možnost ubytování až 4 osob ve dvouložnicových vilách.

Ubytování

Beach Oasis vila - klimatizace, ventilátor, minibar, lednice s víny, sejf, varná konvice, fén, telefon, plazmová SAT/TV, CD/DVD přehrávač, Bose systém, Wi-fi internet zdarma, open air koupelna, vana, sprcha, WC, terasa s plážovými lehátky, sladkovodní bazén. Možnost přistýlky a možnost ubytování až 2 dětí.
Beach Oasis vila - klimatizace, ventilátor, minibar, lednice s víny, sejf, varná konvice, fén, telefon, plazmová SAT/TV, CD/DVD přehrávač, Bose systém, Wi-fi internet zdarma, open air koupelna, vana, sprcha, WC, terasa s plážovými lehátky, sladkovodní bazén. Možnost přistýlky.

Poloha

57 km od letiště v Malé v atolu, kde je možné pozorovat žraloky obrovské.
North Ari Atoll, vzdálenost od letiště 57 km – transfer hydroplánem 20 minut.
Délka cca 200 m, šířka cca 150 m.

Popis

V roce 2006 nově otevřený resort patřící do společenství Starwood hotelů. Vybavený je v moderním designu, přičemž perfektně zapadá do ostrovní flóry a fauny. K dispozici klientům je Butler Service.26 Beach Oasis, 46 vodních Ocean Oasis, 3 dvouložnicové Seascape Escape a 1 dvouložnicová vodní Ocean Haven vila, všechny s privátním sladkovodním bazénem, s barbecue a lednicí s víny. Od konce roku 2016 je možné v resortu ubytovat i děti.
3 restaurace, 3 bary, bazén, Away Spa, fitness, jóga, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, kite surfing, vodní lyže, wake-boarding, katamarány, kajaky, rybaření, billiard, boutique, knihovna, hlídání dětí, Wi-fi internet zdarma, půjčovna CD/DVD.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat