Vyhledat zájezd

Vilový komplex Adaaran Hudhuranfushi

Maledivy, Severní Atol Male

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní, 21 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Adaaran Select Hudhuran Fushi Resort
Hotel Adaaran Select Hudharan Fushi
Hotel Adaaran Select Hudhranfushi
Hotel Adaaran Select Hudhuran Fushi
...
Počasí
30 °C - Bouřka
30 °C - Bouřka
Cena za osobu od 42 035 Kč

Dostupných: 2 505 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Poloha

Ostrov se nachází na severním atolu Malé asi 19 km od mezinárodního letiště Malé. Transfer rychlou lodí zabere asi 35 min.

Popis

Pláž se rozpíná podél celého atolu a je pokryta jemným bílým pískem.
Restaurace: Banyan Restaurant, Sunset Cafe Restaurant, kavárna Coffee Shop, Surf Hut, Sunset Bar, hlavní bar, Beach Bar, Surf Bar, lázně, manikůra, pedikůra, obchod se suvenýry a zlatnictví.

Ubytování

Na ostrově Hudhuranfushi, který znamená „Ostrov bílého zlata“ a je zároveň jedním z největších maledivských ostrovů, se nachází Hudhuranfushi Island Resort. Břehy omývá azurově modrý Indický oceán a na plážích leží jemný bílý písek. Tento resort je ideální jak pro milovníky relaxace, tak pro příznivce aktivnější dovolené, kteří mohou objevovat nádhernou podmořskou vegetaci nebo vyzkoušet řadu vodních sportů. Ostrov je jedním z nejlepších míst na Maledivách pro milovníky surfingu a je příznivci tohoto sportu hojně navštěvován.
Útulně zařízených 137 plážových bungalovů a 40 vil vystavěných na vodní hladině. Součástí vybavení obou typů ubytování je klimatizace, studená i teplá voda, minibar, satelitní televize, telefon a fén. Bezpečnostní schránky dostupné na recepci.

Stravování

All inclusive.

Ostatní

Tropický ráj vhodný pro romantickou dovolenou či líbánky, zároveň i skvělé místo pro milovníky vodních sportů. Pohodový resort je oblíbený zejména mezi surfaři. Výborná atmosféra, zejména v hlavním baru, který je po většinu dne zaplněn.

Sport a zábava

Venkovní bazén, fitness centrum, tenisové, squashové a badmintonové kurty, hřiště na plážový volejbal a fotbal, kulečník, šipky, centrum vodních sportů (surfing, windsurfing, kitesurfing, vodní lyžování atd.), potápěčská škola (kurzy šnorchlování a potápění), exkurze a výlety (Island Hopping – poznávání okolních ostrovů, Male excursion – prohlídka hlavního města, rybaření při západu slunce, výlet za delfíny, barbecue na ostrově Kuda Bandos), diskotéka, živá hudba a karaoke. Připraveny jsou zábavné aktivity jako např. závody krabů nebo tanečníci s ohněm.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat