Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Vilový komplex Angsana Ihuru

Maledivy, Severní Atol Male

Strava All inclusive, Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 14 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní, 21 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Angsana Ihuru
Hotelový resort Angsana Ihuru
Plážové vily Angsana Ihuru Resort and Spa
Vilový komplex Angsana Ihuru Resort and Spa
Počasí
31 °C - Možnost bouřky
31 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 68 590 Kč

Dostupných: 360 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Stravování

Vybrat si můžete ze všech možností - ubytování pouze se snídaní, s polopenzí, s plnou penzí, nebo také All inclusive.V restauraci Riveli, což v překladu z maledivského jazyka znamená „paprsek světla,“ si můžete dopřát směsici asijské, středomořské a maledivské kuchyně.V baru Velaavani, což v překladu značí „mělký záliv,“ si dejte výtečný osvěžující koktejl, něco z nabídky lehkých jídel a zkuste své štěstí spatřit v blízkosti místní laguny a útesu želvy či delfíny.Je-li libo netradičnějšího jídelního zážitku v soukromí, vyberte si například z nabídky privátního barbecue na pláži před Vaší vilou, 5chodového menu, které si vychutnáte při večerní plavbě na lodi či romantické večeře na soukromé mělčině.
Možný za příplatek.

Ostatní

Přestože se jedná o luxusnější (dražší) resort, stále je zde dobrý poměr kvalita/cena. Resort mívá zajímavé cenové nabídky na jaře (konec dubna, květen, červen) a na podzim.

Ubytování

Utečte do ráje a očekávejte neočekávané v 5* resortu Angsana na ostrově Ihuru na severním Malé atolu. V národním maledivském jazyce znamená název resortu Ihuru „prastaré palmy,“ které celému resortu výsostně vévodí. Oddechněte si na chvíli od civilizace a zakuste život na neobydleném ostrově, jenž je obklopen jedním z nejlépe zachovalých korálových útesů a skýtá neskutečné výhledy na míle a míle tyrkysově modrých vod a na bělostné pláže lemující celý obvod ostrova. Probuďte v sobě svou romantickou duši, protože kouzlo romantiky je na tomto místě, jež je neuvěřitelně malebné a oplývá soukromím, všudypřítomné. Tento ekologicky zaměřený resort, které se rozprostírá na maličkém ostrůvku o velikosti cca 200 m x 160 m.
V resortu Angsana Ihuru Vám Indický oceán bude doslova klepat na dveře. Vyberte si ze 45 vil umístěných na periferii ostrova.Plážová vila – 57 m2 -Každá z vil je umístěna přímo na pláži tohoto překrásného korálového ostrova a skýtá úchvatné výhledy na blyštící se vody Indického oceánu přímo z Vaší vlastní verandy. Venkovní koupelna , elegantně zařízená ložnice, venkovní houpačka... Max. 4 osoby a je možné přidat 2 přistýlky. K dalšímu vybavení vil přísluší klimatizace, minibar, příslušenství pro přípravu kávy a čaje, telefon, bezplatné wi-fi připojení k internetu, televize s plochou obrazovkou a venkovní sprcha.Plážová vila s bazénem – 68 m2 - obdobné vybavení, větší vila s vlastním bazénem (za příplatek).

Poloha

Severní Malé atol, pouze 20 minut lodí z letiště v Malé.

Popis

Bělostné pláže kolem celého ostrova.
Děti jsou v resortu vítány, avšak nejsou pro ně zajišťovány žádné speciální služby.

Sport a zábava

Resort Angsana Ihuru má něco pro každého. Prozkoumejte tajuplné hlubiny oceánu, které se chlubí jedním z nejlepších útesů v zemi. Ihuru je ideální místo pro potápění a šnorchlování a na své si přijdou jak začátečníci, tak pokročilí. Chcete-li vylepšit své potápěčské dovednosti, můžete se zúčastnit některého z potápěčských kurzů, které resort pořádá, anebo se s centrem potopte k vraku lodi Rannamaari, který se nachází v hlubinách jen 30 m od pláže. Nechcete-li být obtěžkáni těžkou kyslíkovou bombou, setkejte se s okouzlujícími podmořskými tvory v blízkosti nedotčeného útesu, jež se nachází pár kroků od Vaší vily, jen se šnorchlem a ploutvemi. Oddejte se vodním sportům, jako je například plachtění na katamaránu, windsurfing, rybaření, jízda na fun tube či wakeboarding. Seznamte se s maledivským způsobem života při výletu do hlavního města Malé či při objevování opuštěného ostrova.Je-li Vaší prioritou spíše odpočinek a relaxace, dopřejte si uklidňující masáž, aromaterapii či jiné orientální terapie, které se soustředí na dosažení spirituální, mentální a fyzické harmonie, v oceněných lázních Angsana.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat